Aktivace harmonizace vztahu

444 Kč

Každý vztah stojí za harmonizaci. A Ty máš teď jednoduchý návod, jak na to. Prožij uvolnění, laskavost omluvy a odpuštění a uvítej vděčnost vzájemného propojení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mnoho konfliktů a nedorozumění vznikne tím, že si stanovíme přesvědčení. Díváme se na situace jen ze svého pohledu a s tímto zaujatým pohledem dojde k neporozumění. Situaci buď vytěsníme, přejdeme a nebo se stupňuje a při další příležitosti vyplave na povrch. 

Když se k tomu přidají ještě situace z dětství, co vše jsme v sobě potlačili, tak máme na talíři velký vliv pro aktuální vztahovou rovinu. Ať chceme nebo ne, vliv výchovy a vzorců rodiny je velký. Uvolněním, pochopením, zneutralizováním, omluvou, odpuštěním a přijetím změníme kvalitu i přístup pro sebe i pro okolí. 

Najednou je vše jasné, konflikty zbytečné a začneme si užívat to, že spolu můžeme být. 

Aktivace je možné použít i na osoby, které už nejsou mezi námi či se kterými se nevídáme. Osvobodíme sebe a uvolní se vliv na ostatní aktuální vztahy. Zároveň se otevřeme k přijetí nových vztahů do svého života. 

 

Energetická aktivace je uvolňující relaxace a zároveň aktivace naší přirozenosti, funkčnosti našeho těla, mysli, duše a ochrany. Díky ní dojde k uvolnění limitů, bloků, nepřirozených přesvědčení, které jsme přijali v průběhu života od společnosti a je proti naší podstatě. Aktivace Tě provede k poznání sebe. 

Má několik fází - uvolnění, stabilizace, přijetí harmonie a klidu, harmonizace a tvorba s dechem, přijímání, spojení se se svým tělem, aktivace vnímání, vizualizace, vnitřního zraku. Neutralizace energetických nábojů, aktivace přirozenosti, regenerace a závěrečná realizace záměru, spojení energie a hmoty. 

To vše se děje pro energetickou, emocionální, materiální a fyzickou úroveň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: