Aktivace hojnosti a přijímání

666 Kč

Hojnost je celek a tvoří propojení všech spekter. Tím zajistíme stabilní kontinuální růst sebe. A zároveň přijímání do svého života všeho, po čem toužíme, co se nám líbí a co podpoří naší jedinečnost. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý den a každou minutu jsme jiní. Žádný čas a situace nejsou totožné. Proto je žádoucí UŽÍT SI KAŽDÝ OKAMŽIK VĚDOMĚ, A IDEÁLNĚ V RADOSTI. A proto je fajn restartovat své nastavení do prostoru hojnosti. 

A začít přijímat a zvát hojnost energetickou, emocionální, materiální, fyzickou (hmotnou), ve všech oblastech. Otevři se přijímání a podpoř své sny a přání, tím, že se s nimi sžiješ, ukotvíš je a přitáhneš je do svého života. 

A co k této nahrávce pověděla jedna z účastnit? 

Kto sa chce pohnúť na vyšší level vnímania, toto je cesta. Bolo to veľmi milé a kľudne stretnutie. V poslednom čase rozmýšľam nad tým, že to je sila, ako fungujú tieto veci... Myslím, že som hojnos mala aj dovtedy, ale po našej vizualizácií ju vnímam a uvedomujem si x násobne intenzívnejšie. Je to úžasný pocit vnímať co všetko dostávam. Nemyslím tým materiálne, ale aj tie nematerialne dary. Zážitky, pocity, city. Srdečná vďaka za túto vizualizáciu. Marta B.

 

TEORIE ROZDĚLENÍ HOJNOSTI:
klára ber duchovní = poznávání nových věcí a obzorů, osobní rozvoj
klára ber energetická = harmonické propojení energetických těl a čaker, kdy se všechny nastavení vzájemně podporují a doplňují

klára ber emocionální = já a přijetí sebe (láska k sobě), laskavé vztahy plné důvěry a otevřenosti, radost, což vede k ještě větší akci a realizaci toho, co si přejeme zažívat

klára ber materiální = zabezpečení. To, co si můžeš dovolit a koupit - finanční zajištění - týká se prvních 3 čaker

klára ber fyzické (hmotné) = naše fyzické já (péče o sebe), věci kolem nás, propojení s přírodou a okolím, bytí, zdraví

Propoj se mnou jednotlivé části a vytvoř celkovou hojnost.

 

Energetická aktivace je uvolňující relaxace a zároveň aktivace naší přirozenosti, funkčnosti našeho těla, mysli, duše a ochrany. Díky ní dojde k uvolnění limitů, bloků, nepřirozených přesvědčení, které jsme přijali v průběhu života od společnosti a je proti naší podstatě. Aktivace Tě provede k poznání sebe. 

Má několik fází - uvolnění, stabilizace, přijetí harmonie a klidu, harmonizace a tvorba s dechem, přijímání, spojení se se svým tělem, aktivace vnímání, vizualizace, vnitřního zraku. Neutralizace energetických nábojů, aktivace přirozenosti, regenerace a závěrečná realizace záměru, spojení energie a hmoty. 

To vše se děje pro energetickou, emocionální, materiální a fyzickou úroveň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: