Aktivace komunikace s tělem

333 Kč

Tato aktivace je pro všechny, kdo chtějí porozumět a naslouchat svému tělu. Společně s nahrávkou obdržíš i komunikační mapku, jak se začít ptát na signály, emoce, zážitky, které zažíváme a jak z nich ven. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

klára ber Naše tělo je úžasný systém.

klára ber Má své originální regenerační procesy.

klára ber Dává nám najevo, jaké cesty a rozhodnutí jsou pro nás prospěšné.

klára ber Díky komunikaci s tělem můžeme dojít k poznání a pochopení toho, co se nám v životě děje. A jednoduše si poupravit své emoce, rozhodnutí, přesvědčení, vzorce atd. 

V aktivaci se s Tvým tělem propojíš, nastavíme porozumění, naslouchání a zapojení svého vnitřního nastavení do funkčního energetického stavu, aby se podpořila Tvá podstata.

Nastavíme propojení s myslí, duší a ochranou k vzájemné podpoře a funkčnosti v souladu a souznění s Tvým tělem. 

klára ber K nahrávce obdržíš PDF mapu s otázkami, které Ti přispějí k pochopení signálů těla - na fyzické i emocionální úrovni. A díky nim se dostaneš i k podstatě toho, co se Ti z jakého důvodu děje. A jak to změnit. 

 

Energetická aktivace je uvolňující relaxace a zároveň aktivace naší přirozenosti, funkčnosti našeho těla, mysli, duše a ochrany. Díky ní dojde k uvolnění limitů, bloků, nepřirozených přesvědčení, které jsme přijali v průběhu života od společnosti a je proti naší podstatě. Aktivace Tě provede k poznání sebe. 

Má několik fází - uvolnění, stabilizace, přijetí harmonie a klidu, harmonizace a tvorba s dechem, přijímání, spojení se se svým tělem, aktivace vnímání, vizualizace, vnitřního zraku. Neutralizace energetických nábojů, aktivace přirozenosti, regenerace a závěrečná realizace záměru, spojení energie a hmoty. 

To vše se děje pro energetickou, emocionální, materiální a fyzickou úroveň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: