Aktivace nastartování dne

199 Kč

Jak den začne, tak v takové energii se tvoří po celý den. Přijmi do svého života zázraky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastartuj svůj den a otevři se přijímání. Přijmi vše, co podpoří Tvou radost, setkání, zážitky, možnosti. Cokoliv, co podpoří Tvou jedinečnost - originalitu. Co krásného díky přijímání můžeš zažít? 

Úplně vše, protože uvolníme bloky, limity, hranice. Rozjasni svůj den a užij si každý jeho okamžik. 

 

Energetická aktivace je uvolňující relaxace a zároveň aktivace naší přirozenosti, funkčnosti našeho těla, mysli, duše a ochrany. Díky ní dojde k uvolnění limitů, bloků, nepřirozených přesvědčení, které jsme přijali v průběhu života od společnosti a je proti naší podstatě. Aktivace Tě provede k poznání sebe. 

Má několik fází - uvolnění, stabilizace, přijetí harmonie a klidu, harmonizace a tvorba s dechem, přijímání, spojení se se svým tělem, aktivace vnímání, vizualizace, vnitřního zraku. Neutralizace energetických nábojů, aktivace přirozenosti, regenerace a závěrečná realizace záměru, spojení energie a hmoty. 

To vše se děje pro energetickou, emocionální, materiální a fyzickou úroveň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: