Aktivace očista záměru

250 Kč

Někdy se stane, že si nejsme jistí sami sebou. Dostaneme se do koloběhu nehezkých myšlenek, podceňování, nevidíme světlo a jinou možnost. Vše se zdá být černé, neřešitelné a na nic. Pusť do svého života světlo. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Probuď světlo a záři, které jsou uvnitř Tebe. Rozzař všechny chmůry, temnoty, stíny a nehezké zážitky. Svým světlem dokážeš rozjasnit svůj záměr a svůj život. Spojíš své světlo s vnitřní silou a začneš si užívat každý okamžik svého života, v lehkosti, radosti a otevřeš se k přijímání čistých úžasných chvil, které zaplaví Tvůj život. 

Jak aktivaci popsala jedna z účastnic? 

Veľmi nežne. Hlboké prepojenie plné pokoja, krásnej navigacie, mieru a láskavosti zároveň. Akési ipratanie vo svojom vnútri, ze je všetko ako má byť. A tak je to správne. Mám oveľa pokojnejšie reakcie na matku. Už po prvom počúvaní nastala takáto zmena. Stojí to za to, čo len raz počuť. Aj to už zmení človeka. Oľga H.

 

Energetická aktivace je uvolňující relaxace a zároveň aktivace naší přirozenosti, funkčnosti našeho těla, mysli, duše a ochrany. Díky ní dojde k uvolnění limitů, bloků, nepřirozených přesvědčení, které jsme přijali v průběhu života od společnosti a je proti naší podstatě. Aktivace Tě provede k poznání sebe. 

Má několik fází - uvolnění, stabilizace, přijetí harmonie a klidu, harmonizace a tvorba s dechem, přijímání, spojení se se svým tělem, aktivace vnímání, vizualizace, vnitřního zraku. Neutralizace energetických nábojů, aktivace přirozenosti, regenerace a závěrečná realizace záměru, spojení energie a hmoty. 

To vše se děje pro energetickou, emocionální, materiální a fyzickou úroveň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: