Aktivace probuzení vnitřní síly

299 Kč

Mp3 nahrávka mluvené meditace s relaxační hudbou, která Tě provede hloubkovým uvolněním a aktivací vnitřní síly. Zašlu Ti jí na e-mail z objednávky. 

Vnitřní síla a vnitřní záře Tě provází každým krokem. Díky ní vnímáš svou jistotu a stabilitu. Její aktivací se dostaneš do své tvůrčí energie a poznáš svou jedinečnost. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Vnitřní síla je energie uvnitř Tebe. Je to pohon a tvůrčí postoj. Každý má vnímání síly někde jinde = většinou kopírují čakry a barvy čaker a podle toho jim dokážeme přispívat barvami.

Nahrávka Tě provede:

klára ber poznáním místa, kde je uložena Tvá vnitřní síla,

klára ber probuzením a ukotvením

klára ber neutralizací negativních postojů, nepřirozených přesvědčení, disharmonických nastavení

 

Díky vnitřní síle:

klára ber objevíš kapacity a potenciály, které jsou v Tobě = to originální, co jsem přinášíš, co dokážeš vytvořit = Tvá podstata. To, co nikdy jiný nemá. 

klára ber vytvoříš jistotu a stabilitu v sebe 

klára ber otevřeš prostor sebelásky, sebehodnoty, sebeúcty a sebedůvěry

klára ber podpoříš sebevědomí

klára ber nastartuješ hlubší cestu poznání 

klára ber harmonizaci rovnosti dávání a přijímání = otevřeš se přijímání laskavosti, hojnosti, radosti a všeho pěkného, co dokáže být součástí Tvého života

 

To, jak o svou sílu pečuješ, se Ti vrátí skrz přijímání. Pokud jí potlačuješ, potlačuje okolí Tebe. Tato síla je velmi energetická a aktivní. Klid jí dodává stabilita a jistota. Tím nastává stav rovnosti

Poznej v čem je Tvá síla. 

Délka nahrávky je 25 min.

 

jin jang Energetická aktivace je: uvolňující relaxace a zároveň aktivace přirozenosti a funkčnosti těla, mysli, duše a ochrany. Dochází při ní k uvolnění limitů, napětí, strachů, tlaků, bloků, nepřirozených přesvědčení, které jsme přijali v průběhu života od společnosti a je proti naší podstatě. Aktivace Tě provede poznáním sebe.

Má několik fází - uvolnění, stabilizace, přijetí harmonie a klidu, harmonizace a tvorba s dechem, přijímání, spojení se se svým tělem, aktivace vnímání, vizualizace, vnitřního zraku. Neutralizace energetických nábojů, aktivace přirozenosti, regenerace, závěrečná realizace záměru, spojení energie a hmoty. 

To vše se děje pro energetickou, emocionální, materiální a fyzickou úroveň

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: