Aktivace radosti

299 Kč

Pamatuješ si na svou dětskou radost a spontánnost? Kam se vytratila? Pojďme společně přivítat radost ve Tvém životě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přijmi radost do svého života, otevři se všem radostným zážitkům a setkáním. Uvolni tíživost, odblokuj těžkost a napětí a vše, co brání žít krásný uvolněný radostný život. 

Přijmi laskavý, přátelský a přitom jasný záměr aktivování RADOSTI do tvého života. Přesah, který získáš je vesmírný, protože díky radosti a vděčnosti aktivujeme a přijímáme do života hojnost. Ve všech úrovních a sférách. A touto aktivací máš přístup k hlubokému přenastavení Tvého života = lehce, hravě a s nadšením. 

Dovol si přijímat. 

A jak popsala zážitek s nahrávkou jedna z účastnic? 

Popsala bych ji jako nádherný, uvolňující zážitek, který mi pomohl zastavit tok sabotážních myšlenek a nahradit jej "smělým plánem radosti". Vlastně mi to zpětně připomnělo zážitek z dětství, kdy jsem asistovala hypnotizérovi a měla pak "lehkou" hlavu. Přirovnala bych to částečně k masérské proceduře (možná krajino terapii), kterou si taky užívám včetně těch barvitých vizualizací. Hana Š.

 

Energetická aktivace je uvolňující relaxace a zároveň aktivace naší přirozenosti, funkčnosti našeho těla, mysli, duše a ochrany. Díky ní dojde k uvolnění limitů, bloků, nepřirozených přesvědčení, které jsme přijali v průběhu života od společnosti a je proti naší podstatě. Aktivace Tě provede k poznání sebe. 

Má několik fází - uvolnění, stabilizace, přijetí harmonie a klidu, harmonizace a tvorba s dechem, přijímání, spojení se se svým tělem, aktivace vnímání, vizualizace, vnitřního zraku. Neutralizace energetických nábojů, aktivace přirozenosti, regenerace a závěrečná realizace záměru, spojení energie a hmoty. 

To vše se děje pro energetickou, emocionální, materiální a fyzickou úroveň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: