Aktivace uvolnění strachu

250 Kč

Strach je stav, kdy se vzdáváme své síly. Nemáme nad situací moc. A právě uvědomění si strachu je první krok k obnovení své síly. Strach je příležitost k našemu posunu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uvědom si situace, kde je strach silnější než Ty. Kde jsi předal/a sílu svému strachu, namísto sobě.

Proměň strach ve svou sílu a vrať se zpět ke své tvůrčí energii - kdy máš osvobozující zodpovědnost za svůj život. Díky své tvůrčí energii si dokážeš plnit svůj život tím, co je pro Tebe krásné, dokážeš si plnit své sny a přijímat do svého života hojnost. 

Provedu Tě osvobozením, uvolněním a ukotvením své síly. 

Co říká jedna z účastnic o nahrávce? 

Jsem více v klidu a na nějaké strachy teď nemyslím. A když už, tak mi pomáhá vzpomínka vizualizace, do které všechno negativní hážu a je mi lépe! Kristýna Č. 

 

Energetická aktivace je uvolňující relaxace a zároveň aktivace naší přirozenosti, funkčnosti našeho těla, mysli, duše a ochrany. Díky ní dojde k uvolnění limitů, bloků, nepřirozených přesvědčení, které jsme přijali v průběhu života od společnosti a je proti naší podstatě. Aktivace Tě provede k poznání sebe. 

Má několik fází - uvolnění, stabilizace, přijetí harmonie a klidu, harmonizace a tvorba s dechem, přijímání, spojení se se svým tělem, aktivace vnímání, vizualizace, vnitřního zraku. Neutralizace energetických nábojů, aktivace přirozenosti, regenerace a závěrečná realizace záměru, spojení energie a hmoty. 

To vše se děje pro energetickou, emocionální, materiální a fyzickou úroveň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: