Andělské léčení

333 Kč 555 Kč od 333 Kč
Varianta

Andělské léčení je pomoc pro každého, kdo cítí neklid, nepokoj ve svém těle či mysli, řeší složité životní situace, je fyzicky či psychicky vyčerpaný… 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lenka Ac. Léčení probíhá tak, že se energeticky spojím s Vámi a s Bytostmi světla a vědomí a požádám je, aby Vám přispěly.

Co můžete získat? 

  • Lenka Ac. channelovanou zprávu - odpověď na Vaší otázku, situaci, kterou řešíte
  • Lenka Ac. případně i energetický obrázek
  • Lenka Ac. harmonizaci těla, mysli, energetických center - čaker
  • Lenka Ac. propuštění nežádoucích bloků a energií z těla / aktivaci a obnovu tvůrčích energií
  • Lenka Ac. celkově se lidé po Andělském léčení cítí velmi odpočinutí a uvolnění

Lenka Ac. Bytosti světla jsou ochotné převzít naše zátěže, starosti a věnovat nám svou pozornost, předat vědomí k dané situaci či léčit zdravotní problémy. Při channelingu dávám 100% důvěru Bytostem světla a nechávám na nich přispět tam, kde je to největším přínosem pro klienta.

Lenka Ac. Proto Vám předem nemohu slíbit zda dostanete verbální (psanou) zprávu, energetický obrázek, nebo budeme pracovat celou dobu na péči o Vaše tělo, či mysl. Slíbit Vám mohu to nejlepší ze mne a Vy získáte takový zážitek, jaký si získat sami dovolíte :-) 

A abych Vám ještě víc pomohla, zde je návrh manifestace před léčením:

  • Lenka Ac. Co vše si dovolím uvolnit a změnit ve svém těle, mysli, vědomí a podvědomí, když si vyberu laskavou péči o mne od Bytostí světla?

Lenka Ac. Andělské léčení nenahrazuje lékařskou péči a nemohu přebírat zodpovědnost za Váš zdravotní stav. Léčení trvá 30-60 minut a doporučuji po léčení odpočívat a nechat proces dál pracovat. 

Těším se na setkání s Vámi osobně v Jablonci nad Nisou, nebo online.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: