Bachovy květové esence na míru

250 Kč

Esence, kterou Ti namíchám podle Tvého záměru. Během krátké telefonické konzultace zjistíme, co Tě trápí, esenci připravím a hned druhý den odešlu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směsi "Bachovek" ať už na míru či s konkrétním tématem jsou namíchány z 38 základních esencí a poskytují nám řešení daného, konkrétního, negativního stavu mysli. Jemně napravují ztracenou harmonii mezi tělem a myslí. Zároveň přepisují nežádoucí emoce a navozují tak štěstí a klid, díky čemuž je našemu tělu umožněno spustit své samoléčebné procesy.  

Nemusíte však být nemocní abyste mohli esence užívat. Jsou perfektním řešením například při:

  • těžkých životních situacích 
  • stavech vyčerpání na fyzické či duchovní úrovni
  • při pocitech strachu, nejistoty, osamělosti, selhání, zoufalství, vzteku… 

Na esencích je nejkrásnější to, že nikdy Vám nemohou ublížit, nemají žádné vedlejší nežádoucí účinky a vždy si najdou cestu k emoci, která potřebuje být opečovaná. 

Jsou :

  • 100% přírodní
  • jemné
  • čisté

O Bachových květových esencí:

"Anglický lékař Eduard Bach sbíral okvětní lístky pinzetou, protože věřil, že vnitřní nastavení každého z nás je nejdůležitější v procesu léčení. Mottem  pana doktora bylo, že neexistují nemoci, ale pouze nemocní lidé. Vycházel totiž ze své filozofii, že každý z nás má v životě své předem určené poslání, které když není naplňováno vznikají psychické i fyzické nemoci. A proto vystoupil s klasické medicíny a zbytek svého života zasvětil studiu medicíny přírodní."

Každá z esencí Vám přinese úlevu přesně tam, kde je ji potřeba.

Obsah lahvičky je 30 ml.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: