Cesta je CÍL

555 Kč

E-mailová série plná informací, tipů, praktických využití a uvolňujících energetických aktivací. Připravíme tělo, mysl, duši i ochranu na užití si cesty, každého přítomného okamžiku a žít tak svým cílem. Zhmotňovat svá přání a užívat si je.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Užíváš si každý přítomný okamžik nebo čekáš až dorazíš do nějakého cíle a bude vše super a zalité Sluncem? Tak okamžiky až a bude jsou stále budoucnost a mezitím přijdou další podmínky/úkoly, které musíš či chceš splnit, aby už to bylo dokonalé a byl/a js konečně šťastný/á. 

klára ber Sama jsem takové okamžiky také zažila, takže vím, o čem je řeč. A právě proto si teď umím užít každý okamžik, každou situaci a ke všemu s radostí. Užívám si to, že cesta je cílem. A splněním jednoho cíle se otevře další cíl. Tu cestu si můžeš užívat už teď. Dovolíš si to taky? 

klára ber Začni se bavit a užívat si v radosti. Pak jde vše snadněji a s nadhledem. 

 klára ber Na tvůj e-mail Ti přijdou každý týden tipy na praktické využití, něco málo z teorie a energetická aktivace pro uvolnění bloků, pro propuštění cizích cílů, uvědomění si těch vlastních, následování své energie. Součástí je i pracovní list, kam si poznačíš své cíle a kroky k nim vedoucím. Celý koncept Tě provede uvědoměním si cílů, snů, vizí a přání až k jejich realizaci do Tvého života. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: