Energetická aktivace se záměrem

1 500 Kč 500 Kč od 500 Kč
Varianta

Energetická aktivace je vědomá vizualizace, díky které dochází k aktivování funkčnosti Tvého vnitřního nastavení (postoje, myšlenky, návyky, jenž zpravidla brání užívat si radost, lehkost, hojnost...).

Aktivace vede k harmonizaci, přirozenosti a uvolnění. Cokoliv si dokážeme vizualizovat se stává realitou. Spojením hmotné, energetické, emocionální a duchovní  úrovně dojde k rovnováze, porozumění, poznání a okamžité přeměně. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do záměru je možné vložit uvolnění bloků, limitů, strachů, vzorců a dalších neprospěšností a nebo lze aktivovat záměr vedoucí k podpoře hojnosti ve všech oblastech.

Setkání probíhá online na 60 min. Prvních 20 min je komunikačních, kdy zjistíme záměr a cíl, projdeme uvolnění toho, co brání v aktivování.  Následuje samotná energetická aktivace 30 - 40 min. A rozlučkový rozhovor se sdílením vize. 

Po skončení upravím nahrávku k příjemnému poslechu s uvolňující hudbou a odešlu Ti jí ve formátu mp3. 

 

Energetická aktivace = provedu Tě uvolňující relaxací a zároveň aktivace přirozeného funkčního prostředí těla, mysli, duše a ochrany. Energetická aktivace má několik fází:

klára ber uvolnění, stabilizace, nastavení klidu v těle

klára ber harmonizace dechu, přijetí vnitřní síly, ukotvení se v ní 

klára ber tvorba na dané téma se spojením vizualizace a akce - stále ve stavu klidu 

klára ber spojení energetického a hmotného světa, aktivace svého těla 

klára ber realizace vizualizace = tvorba na sobě

Vizualizace je spuštění a propojení fantazie, vnitřního vidění s lehkostí bytí, uvolněním a relaxací. Vizualizace může být velmi odpočinková či velmi energická a radostná. Vizualizovat (představovat si) můžete každý den, každou volnou chvilku.

Důležité je zároveň vytvořit ukotvení, aby se dané představy, vize a vidiny stávaly realitou. Často se setkávám s tím, že zůstává vize pouhým přáním, snem a touhou. Vizualizace je i o akci, jak dostat to, co si vyberu do reálného života. Jde o propojení energetického a hmotného světa. V hmotném světě funguje zákon výměny = dávání a přijímání. Mnoho lidí si přeje, sní a nepřijímají, nebo nevyvíjejí aktivitu k tomu zhmotnění. Není to pevné rozhodnutí a volba uskutečnění snu. 

Proto se společně otevřeme přijímání daného záměru, aby se stal skutečností. 

Pro představu si poslechni nahrávku Oceán možností:

oceán možností

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: