Na kafčo s Lenkou

350 Kč

Důvěrný prostor plný laskavosti a porozumění. To je setkávání s Lenkou, během kterého dokážeš odhalit základy starostí, které teď pociťuješ. V průběhu povídání dojde k uvolnění o získání nadhledu, projdeš projasněním a neutralizací. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lenka%20Ac. Každý z nás se občas potýká se starostmi, se kterými nechceme zatěžovat naší rodinu, nebo naše přátele a zároveň necítíme jako ideální způsob řešení pomoc od odborníků - psychologů. Obrátit se můžeš na mne, na nestrannou osobu, která Tě nechá v klidu vylíčit vše, co ze sebe potřebuješ dostat ven. Prostor, který pro naše setkání vytvořím bude prostorem důvěry, porozumění a laskavosti. 

Lenka%20Ac. Během našeho povídání budu energeticky pracovat na uvolnění napětí celé situace i napětí ve Tvém těle a mysli. 

Lenka%20Ac. Každý z nás svými činy vytváříme to, co se nám děje v našem životě, takže se spolu můžeme dostat k prvotní situaci, kde jsi se vědomě či nevědomě rozhodl/a pro to, co Tě nyní ovlivňuje a to společně změníme.

Lenka%20Ac. Setkání je online na 60 min. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: