Návrat k přirozenému rodičovství

3 600 Kč

Už tě nebaví věčně se rozčilovat, křičet a poslouchat uječené děti? Připadáš si někdy zbytečně a že tě nikdo neslyší? A že někdy nechápeš, co to děti vymýšlí, když se to dělá úplně jinak? Chybí ti aspoň chvilka svobody a volnosti, kde nemusíš dělat vůbec nic? Tak to jsi tu správně, mám to stejně. A společně to zvládneme. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento kurz je úplně jiný než všechny ostatní, kde říkají - jak a co se má dělat, aby to fungovalo. Už mě to totiž přestalo bavit, a hlavně ty kontroly toho, jestli vše dělám nebo nedělám správně. 

klára ber Naučila jsem se spoustu věcí ve všemožných kurzech a co se stalo? Někde stejně vyleze vzorec, který byl přijatý od rodičů nebo od společnosti a člověk se akorát dostane do koloběhu toho, co nechce a co se mu nelíbí. Potlačujeme to, co je v nás. 

klára ber Tak s tím už dost, protože společně dokážeme vytvořit svou vlastní přirozenost, která podpoří naší jedinečnost a zároveň jedinečnost dětí, kteří se stanou našimi spolutvůrci. Vzájemně dokážeme vytvořit vztah plný rovnosti, rovnováhy, harmonie a přijetí. 

klára ber Tento kurz není návod. Je to čistá praxe. Společně sdílíme konkrétní situace a zážitky, abychom rozklíčovali podstatu a zneutralizovali vznik nechtěných a neprospěšných skutečností. A tím vytvoříme svobodu a volnost vlastního života. Dostaneme se ze zajetí toho, co máme dělat a začneme žít radostně.

klára ber Vytvářím energetické aktivace, které Tě dostanou do pohody. Za přispění vizualizace proměníš svůj život ve skutečný zážitek. Projdeme odpuštěním, regenerací a nastartujeme harmonický vztah s dětmi. 

Cílem je užít si všechny okamžiky s dětmi, a začít společně růst a poznávat krásy života. 

Během 6ti týdnů se dostaneme až ke kořenům a jádru přirozenosti. Nastavíme funkčnost, stabilitu a vlastní jistotu. Zažijeme si lehkost poznání a začneme do našeho života přijímat - vše laskavé, podporující, 

Setkání probíhá přes ZOOM a vždy předem Ti pošlu pracovní listy, přihlašovací údaje a upozornění na začátek :)

VYČARUJME ÚSMĚV NA TVÁŘI TOBĚ I TVÝM DĚTEM. 

Jdeš do toho se mnou?

klára ber klára ber klára ber klára ber klára ber klára ber klára ber

DALŠÍ KURZ BUDE OTEVŘEN V LEDNU / ÚNORU 2022.

Rezervuj si své místo už teď. 

klára ber klára ber klára ber klára ber klára ber klára ber klára ber

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: