Osobní terapie

1 500 Kč

Jsi ve stavu, kdy nevíš kudy kam? Péťa je tu pro Tebe a společně najdete cestu, jak z toho ven.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kineziologie, hlubinná terapie, hypnóza, kvantování a já nevím jaké další možné způsoby jimiž lze zpracovávat původce svých potíží ještě bych mohla jmenovat. Tak či onak jsem se učila nejrůznějším z nich včetně mé původní profese a to zdravotnictví. Žádná z nich mě nepřesvědčila a tak jsem hledala dál. Odrazovým můstkem pro moji nynější praxi byl kurz SRT terapie.

petra skal Co je vlastně to SRT? Je to zkratka pro anglický název Spiritual Response Therapy. Tuto metodu jsem se naučila od výtečného učitele Ing. Pavla Kaisera, který je přímým žákem Roberta Detzlera jež metodu vyvinul. Za možnost se tomuto naučit pociťuji obrovskou vděčnost, je totiž nepopsatelné jak dokonalý nástroj to je. 

petra skal Název by se dal přeložit jako "terapie duchovní odezvou". My žádáme naše Vysoké já o čištění, odblokování, získání odpovědi a naše vyšší já nám dá odpověď. Pro tuto práci je potřeba být na své VJ plně napojen, aby byly terapie úspěšné. To je věc, kterou si denně kontroluji, abych měla vždy naprostou jistotu, že moje práce je čistá.

petra skal Nicméně ani u této metody jsem tak docela nezůstala. V průběhu posledních dvou let jsem si ji ohýbala, zkoumala, přizpůsobovala až z toho vznikl můj vlastní systém práce. Tedy to co Vám nabízím je naprosto unikátní a originální způsob. Vycházím z SRT, používám k práci kyvadlo, napojení na své Vysoké já a přidala jsem si nespočet dalších cestiček, které vždy vedou k vytouženému cíli.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: