Naše TELO - celoživotný partner

Máme tu nový týždeň plný možností a s ním aj novú tému na ktorú sa spoločne pozrieme. Pozornosť tentokrát zameriame na nášho celoživotného partnera - Naše TELO.

Naším narodením získavame" ➡️ Dokonalý komplexný a funkčný obal - sprievodcu nášho života, ktorý môžeme charakterizovať ako:

???? Domov nasej duše a mysli poskytujúci celoživotnú fyzickú ochranu a bezpečie.
???? Priestor zastrešujúci komplex fyzických a energetických nastavení, ktoré dennodenne žijeme.
???? Súbor vzájomne prepojených sústav, zabezpečujúcich jeho funkčnosť a regeneráciu.
???? Prostriedok pre akciu a realizáciu nášho poslania-zmyslu života
???? Prijímateľ pôžitkov nášho vnútorného a vonkajšieho sveta.
???? Prostriedok pre prejavenie našej podstaty vo vonkajšom svete.
???? Partnera počas celého trvania nášho života v hmotnom svete.

Prirodzenosť ľudského tela nám otvára možnosti pre:

✅ poznanie a vnímanie,
✅ prijímanie a dávanie,
✅ rozvoj a rast
✅ užívanie pôžitkov hmotného sveta komplexnosťou zmyslov
✅ prirodzenú regeneráciu a obnovu

Otázky pre dnešný deň:

➡️ ČO PRE VÁS PREDSTAVUJE VAŠE TELO?
➡️ VNÍMATE JEHO KOMPLEXNOSŤ?
➡️ MÁTE V ŇOM DÔVERU A OPORU?

Krásny deň všetkým. Ďakujem za komentáre a informácie ktoré sa vďaka ním otvorili a otvárajú, postupne ich s Klára Berkovcová zapájame do tvorby. Všetky sú pre nás inšpiráciou a otvárajú možnosti nám všetkým.
Dnes máme utorok, a ten sa v našej skupinke venuje prepojovaniu. Poďme rovno na to ????

✅Prejavme dnes svojmu telu láskyplnú pozornosť a otvorme sa spoločnému prepojeniu.
✅Samotná voľba nás podporí a dopomôže k vytvoreniu potrebného priestoru.
✅Stíšte svoju myseľ aj dušu a nechajme telo prehovoriť. Dovoľme si vytvoriť priestor ticha a v plnej pozornosti vypočujme o čo nás žiada.
Akou formou dnes môžeme naplniť potrebu môjho tela a poskytnúť mu tak lásku, rešpekt, úctu, pozornosť, príjemné prepojenie, vďačnosť za pozornosť a funkčnosť, ktorú mi dennodenne venuje v rámci prepájania s mysľou, dušou a ochranou?
POZORNOSŤOU, KTORÚ SI DOVOLÍME MU VENOVAŤ OTVORÍME PRIESTOR PRE VZÁJOMNÚ KOMUNIKÁCIU A NAČÚVANIE. PRISPIEVAME TAK SPOLOČNEJ SÚHRE A PODPORE VZÁJOMNÉHO PARTNERSTVA. ????
Tvorba s telom je pre mňa nádherná hra sebapoznávania. Dnes sa mi vytvoril priestor a tak som neváhala a naše dnešné prepojenie absolvovala ešte pred týmto príspevkom. Veľmi rada sa s telom prepájam v spojení s vodou. Milujem intenzitu tlkotu srdca pri ponorení uši ????. Dnes tomu nebolo inak. Stíšenie mysli a duši so súčasným započúvaním sa do tlkotu svojho srdca sa nieslo vodou ako jemná vibrácia a umožnila okamžité prepojenie. Krásna odmena môjho tela na seba nenechala dlho čakať. Prišli nádherné obrazy a informácie k dokončeniu časti mojej tvorby s telom (kožnej sústavy), tak sme si spoločne hneď urobili aktiváciu. Za mňa dnes veľmi príjemná a jednoduchá forma pre získanie informácii so súčasným venovaním pozornosti svojmu parťakovi. Utekám si urobiť poznámky. ????

Otázky pre dnešný deň:

AKO STE SA DNES PREPOJILI SO SVOJIM TELOM VY?
AKÁ FORMA ODMENY SA VÁM TÝMTO VYTVORILA?

tělo - silueta - parťák

Dnešný deň je v skupine Podpora, přirozenost, vaše vnitřní síla venovaný kreativite. Práve tuto dnes použijeme pre cieľne zamierenie. Ide o jednoduchý spôsob ako získať cenné informácie, ktoré potom viete použiť pre ďalšiu tvorbu. Prinesú Vám možnosti, vďaka ktorým otvoríte cestu:
  • zblíženia sa so sebou - svojou podstatou,
  • sebapoznávania,
  • pre podporu funkčnosti tela,
  • pre obnovu dôvery vo svoje telo a jeho schopnosti.

POĎME NA TO ????
✅ Nakreslíme si siluetu tela, viď obrázok na foto.
✅ Obrázok doplníme vlastnou kreatívnou tvorbou. Môžete použiť farby, kresliť v plochách, ťahoch, bodoch .... je to na Vás.
✅ Jednoducho požiadajte telo, položte mu otázku: Telo, ako to má vyzerať? Podporíte tak Vaše prepojenie. S dôverou sa nechajte viesť, Telo vie ????
✅ Hotové obrázky nám pošlite do správy, alebo uverejnite v komentároch. Voľbu necháme na Vás.
✅ S výkladom získaných informácii Vám radi pomôžeme a nasmerujeme na ich spracovanie.
✅ Prajeme krásnu a hravú tvorbu, pri ktorej v ľahkosti podporíte spoločnú komunikáciu s Vašim parťakom.

NASLOUCHÁNÍ TĚLU

Vděčnost za tělo, mysl, duši, ochranu
DÁVÁTE SI NAJEVO LÁSKU NEBO VDĚČNOST? JAK SE DNESKA ODMĚNÍTE?

RADOST