NUMEROLOGIE - energie čísel

UVÍTÁNÍ TÉMATU ENERGIE ČÍSEL 

Příspěvky najdete i ve skupině Podpora, přirozenost, vaše vnitřní síla na facebooku.

PRINCIPY ENERGETICKÉ ŠKOLY PŘIJETÍ SEBE, DOVOLENÍ PRO OKOLÍ, DŮVĚRA V PŘIROZENOU ENERGII VYTVOŘÍ RADOSTNOU AKCI Budujeme důvěrné a zároveň otevřené vztahy se všemi klienty a využíváme přátelský přístup zahrnující (1)

Energie čísel - Numerologie 1️⃣2️⃣3️⃣4️⃣5️⃣6️⃣7️⃣8️⃣9️⃣
 
Energie je všude kolem nás a působí na nás v různých formách. My máme ve svých rukách zda se jí necháme ovládat, anebo ji využijeme jako prostředek pro plnění našich záměrů.
 
Víte, že:
 
 • každé číslo má svou energii, kterou vysílá prostřednictvím vlastní vibrace?
 • čísla k nám promlouvají a komunikují s námi?
 • často nás upozorňují na různé situace a události?
 • nás ovlivňuje i číslo domu/bytu ve kterém žijeme?
 • číslo na SPZ auta často vypovídá informace o svém majiteli?
 • není náhoda když se podíváme na hodiny a vidíme na nich číslice 11:11 nebo 22:22?
 
Schválně se dnes zaměřte na to, kde všude kolem vás jsou čísla a vnímejte je. Brzy se s vámi podělím o jejich význam.
 
A víte co všechno můžeme ještě prostřednictvím Numerologie zjistit?
 
- Jak více porozumět sama sobě.
- Jak více poznat sama sebe.
- Jak porozumět tomu co se nám v daném období děje?
- Co je naším životním úkolem a jakou cestou lze k němu dojít?
- Můžeme si uvědomit naše přednosti a talenty a rozvíjet je více do hloubky.
- Můžeme více poznat a pochopit svého partnera/kolegu/šéfa, či svoje rodiče nebo sourozence.
- Můžeme porozumět našim dětem.
- Můžeme si naplánovat ideální datum pro vlastní svatbu, důležitou pracovní schůzku či uzavření kontraktu.
- A mnoho dalšího.
 
Astrologii a její význam známe asi všichni. Sluneční znamení a Ascendent též. U Astrologie pracujeme s postavením planet v den našeho narození, místa narození a přesného času. Na základě těchto údajů můžeme zjistit kdo jsme a jací jsme a můžeme se také podívat do budoucnosti.
 
No a víte, že Astrologie úzce souvisí s Numerologií? Na měsíc narození je totiž potřeba koukat také z astrologického hlediska. Pokud mi to čas dovolí, uděláme si i malou ochutnávku astrologie a podíváme se do našeho dětství.
 
Je mi velkou ctí, že vás mohu provést tímto týdnem a těším se na vše co nám přinese a jak nás společně obohatí a rozšíří naše obzory.
 
Připravte si kalkulačky, tužky a papíry a jdeme na to ????
 
Nebojte se, ty kalkulačky berte s nadsázkou, odpůrci matematiky se lekat nemusí, nebude to nic náročného.
 
1b
Úkol pro dnešní den:
 • jaké číslo s vámi nejvíce rezonuje a je vaše oblíbené?
 • Jaké číslo či čísla poslední dobou často vídáte, či k vám přichází (jakoukoliv formou)?
Poznamenejte si číslo, které vás napadne jako první. A pokud hned žádné nepřijde, pak si zavřete oči, zhluboka se nadechněte a vydechněte a nechte to správné číslo k vám přijít.
 
Zítra se zaměříme na kvalitu těchto čísel, na jejich esenci a na energii a vibrace, které vysílají.
 
PRINCIPY ENERGETICKÉ ŠKOLY PŘIJETÍ SEBE, DOVOLENÍ PRO OKOLÍ, DŮVĚRA V PŘIROZENOU ENERGII VYTVOŘÍ RADOSTNOU AKCI Budujeme důvěrné a zároveň otevřené vztahy se všemi klienty a využíváme přátelský přístup zahrnující (1)
 
Čísla a jejich vibrace.
 
Čísla 1-9 jsou čísly, která v sobě obsahují čistou vibraci (zde hovořím o dnech s jednomístným číslem). Dvoumístná čísla narození mají své primární číslo: dny 10-19 mají své primární číslo 1, dny 20-29 mají své primární číslo 2, dny 30 a 31 mají své primární číslo 3. A co to znamená? Primární číslo (v případě dvouciferných čísel je dominantní), je vysoké kvality a nese hlavní vibraci sdělení. Druhé číslo situované za číslem primárním je číslo, které nás ovlivňuje též a svou vibrací a charakterem umocňuje vibraci a působení čísla primárního. No a aby to nebylo jednoduché, tak velkou roli hraje také součet tohoto dvouciferného čísla, který nás ovlivňuje též ????. To znamená, že zrozenci ve dnech 10.-31. dne v měsíci jsou ovlivnění hned 3 dalšími čísly a jejich vzájemnému spolupůsobení, jen se liší jejich dominantnost a intenzita.
 
Teď doufám, že jste se v tom neztratili a nebudete to muset číst několikrát.
 
Tak a šup opět k číslům s čistou vibrací.
 
Čísla 1-9 jsou čísla 100% kvality. A jejich nositelé jsou ovlivněni primárně jejich kvalitou.
 
 
Zde je ve stručnosti jejich význam a charakteristika:
 
1 - jedinečnost, individualita, rození vůdci, tvůrci, um zhmotnění své představy
 
2 - velká intuice, vcítění, málo přátel, zato hluboká přátelství, dualita

3 - komunikativnost, tvořivost, kreativita
 
4 - dovednost, um, zručnost, praktičnost
 
5 - odhodlanost, vnímavost, rozhodnost, vůdčí schopnosti
 
6 - krása, harmonie, láska, rodina, vztahy
 
7 - dar léčení, dar prožitku vlastních zkušeností, pomáhají a chrání
 
8 - energie, síla, logika, hledají rovnováhu mezi hmotou a duchovnem
 
9 - analytik, toto číslo v sobě zahrnuje kvalitu všech čísel předchozích, moudrost, zodpovědnost
 
 
Ještě jste se neztratili? Výborně.
 
Včera jsem chtěla, abyste se zaměřili na čísla, která vás přitahují, čí vám jsou blízká. A teď si přečtěte zde význam těchto čísel a další informace o jednotlivých číslech se dozvíte ve videu. Jak to s vámi rezonuje? Nějaký AHA moment? Podělte se o něho.
 
Jen ještě doplním jednu velmi důležitou věc. V našem datumu narození máme nějaká čísla v rozmezí číslic 1-9, (dále pracujeme s jejich různými kombinacemi a součty) ale i přesto se může stát, že nějaké číslo nám může zcela chybět, HA. A co to znamená? No že právě ta esence, kterou to chybějící číslo představuje a prezentuje, nám může v rámci charakteru a podstaty naší osobnosti zcela chybět. A co teď s tím? Už jen to, že si tento fakt uvědomíme a zvědomíme je velký úspěch. Pojďme pracovat na tom, abychom si i tento aspekt osvojili.
 
 
1b 
Energie jednotlivých čísel a jejich kvality
 
 
 PRINCIPY ENERGETICKÉ ŠKOLY PŘIJETÍ SEBE, DOVOLENÍ PRO OKOLÍ, DŮVĚRA V PŘIROZENOU ENERGII VYTVOŘÍ RADOSTNOU AKCI Budujeme důvěrné a zároveň otevřené vztahy se všemi klienty a využíváme přátelský přístup zahrnující (1)
 
Životní číslo
 
Co to je a k čemu slouží?
 
Vibrace životního čísla představuje hlavní esenci našeho života. Jedná se o životní úkol/cíl, kterého bychom měli v tomto životě dosáhnout. Pokud si budeme vědomi našeho poslání a budeme vědět jakým způsobem jej naplníme, budeme se konečně moci vědomě vydat na cestu k cíli. A dvouciferné číslo sestávající ze dvou jednociferných čísel, jejichž součtem vzniká číslo životní, představují cestu po které máme jít za naplněním našeho poslání, tak abychom dosáhli naší podstaty.
 
A teď si dejme ruku na srdce. Kdo z nás by nechtěl vědět kdo jsme, jaký úkol zde máme a jakým způsobem jej můžeme naplnit? Ještě než si začnete počítat své životní číslo, schválně si odpovězte na otázku: Co je mým životním posláním? Zamyslete se nad touto otázkou a odpověď si zapište. Poté se můžete vrhnout na výpočet vašeho životního čísla ????.
 
Životní číslo zjistíme součtem celého data narození, tedy i včetně měsíce narození.
 
Příklad: 7.9.1982= 7+9+1+9+8+2=36= 3+6=9
 
 
 
1b
Astrologie - návrat do našeho dětství
 
Dnes nás čeká další zásadní oblast, která nám o sobě opět hodně poví a jedná se o Astrologii. Ale pozor, podíváme se do doby kdy jsme byli malými dětmi.
 
Za domácí úkol jste měli naladit se sami na sebe a přenést se do doby kdy jste byli malým dítětem. Podívat se na to jací jste byli, co vás bavilo, jaký byl přístup vaší rodiny k vám. Byli jste uznáváni a chápáni? Byla ve vás podporována vaše tvořivost?
 
Teď si jistě položíte otázku kam tím mířím ????.
 
Jako děti, čisté bytosti, jsme ve své podstatě a jsme bezprostřední. K tomu abychom mohli pochopit naši skutečnou podstatu je ideální vrátit se zpět v čase a podívat se na své dětské já, které může silně rezonovat s naším vnitřním dítětem. A třeba tam narazíme na nějakou schopnost, kvalitu, uvědomění, které jsme již dávno zapomněli, či potlačili.
Vítejte na cestě do minulosti????.
 
 
PRINCIPY ENERGETICKÉ ŠKOLY PŘIJETÍ SEBE, DOVOLENÍ PRO OKOLÍ, DŮVĚRA V PŘIROZENOU ENERGII VYTVOŘÍ RADOSTNOU AKCI Budujeme důvěrné a zároveň otevřené vztahy se všemi klienty a využíváme přátelský přístup zahrnující (1)
ZEMSKÁ A OHNIVÁ ZNAMENÍ
 
ASTROLOGIE
 
Dnes se společně podíváme pod pokličku Astrologie a zaměříme se na ohnivá znamení (Beran, Lev, Střelec) a na znamení zemská (Býk, Panna, Kozoroh). Dozvíme se něco málo k obecné charakteristice těchto znamení a pak se podíváme na zoubek malým Beránkům, Lvíčkům a Střelcům, Býčkům, Panenkám a Kozorohům.
 
To téma je tak obsáhlé, že bych o něm mohla hovořit hodiny. Ale rozhodla jsem se nakonec udělat pouze malou ochutnávku, kde se dotkneme té hlavní esence, a ještě psanou formou.
 
Ohnivá znamení - jejich ohnivá energie je podněcuje k činnosti a akci, dává věcem nový tvar a dění nový směr. Pokud je ale ohnivé energie mnoho, ničí a spaluje. Lidé narození v těchto znameních jsou obvykle činorodí, mají dostatek energie, síly a vůle k prosazování všeho, oč právě usilují. Pokud se jim ale zrovna nedaří realizovat své záměry podle plánu, či je okolí chce přimět k něčemu jinému, chovají se cholericky a výbušně. Potřebují být v činnosti a aktivitě, nemohou-li se realizovat dochází u nich k přetlaku a upouštění páry. Posláním těchto znamení je aktivovat své okolí.
 
Beránek
již od mala potřebuje být v akci a rád na sebe strhává pozornost, tak aby mohl dosáhnout svých cílů a rychleji tak naplnit své potřeby a přání. Jeho potřeby jsou pro něho na prvním místě. Jsou skutečnými šéfy a své rodiče mají obmotané kolem prstu. Na světě se neztratí a umí si vždy poradit. Jsou velkými bojovníky a mají velké potenciály. Nutno podotknout, že u beranů je velmi důležité, aby rodiče nepotlačovali jejich přirozenost, nedusili jejich sílu a neshazovali je, a naopak ji podporovali a rozvíjeli.
 
Lvíček
se dokáže zapálit pro věc, pokud jej něco zaujme, probudí v sobě oheň. Rád se vzdělává a je zvídavý, díky tomu se často i prosazuje, poučuje druhé a ujímá se vedení. Ať dělá co dělá, vždy nakonec zaujme vůdčí postavení, je to prostě král. Ze svého okolí si vytváří dvůr, kterému bude moci vládnout a panovat. Zde opět narážíme na přístup rodičů - uvědomělí rodiče by měli respektovat naturel svého Lvíčka měli by jej podporovat a jednat s ním rovným přístupem. Pokud jsou ovšem rodiče méně uvědomělí, mohou ponižujícím potlačováním lvího rozletu v něm způsobit hluboké trauma.
 
Střelec
- je to stvoření s jasným a cílevědomým pohledem. Je všemu otevřený, jeho mysl je mnohostranná, lačná vědění. Obvykle nemíří na ledajaké cíle, ale rovnou si volí ty nejvyšší. Jakmile ho něco zaujme, vzplane, pohltí ho to a tuto svou dovednost probouzí též v druhých. Má rád společnost a je velmi družný. Užívá si pozornost svých rodičů a svého okolí. Je velmi kontaktní a potřebuje již od narození dostatečný kontakt se svou maminkou a často cítit mateřský dotek. Své věci řeší jako střelec, tedy přímočaře, nedělá s nimi žádné okolky. Malí Střelci jsou obvykle přímí a čestní, a od svého okolí chtějí stejný přístup a chtějí aby se k nim rodiče a okolí chovalo stejně čestně a poctvivě.
 
 
Zemská znamení - zemská kvalita energie udržuje stabilitu, řád a pořádek. Vytváří vztah k hmotnému světu, k tělu a ke smyslovým prožitkům. Lidé země jsou obdařeni praktičností a trpělivostí. Méně mluví a více jednají - prostě udělají to co je potřeba. Zatímco ohnivá energie má tendence věci měnit, zemská energie se naopak snaží věci uchovat.
 
 
Býček
má svou hlavu a nelze jej jen tak lehce přinutit k něčemu co sám nechce. Rodiče býčků jistě často okusili jaké to je když jejich ratolest prostě něco nechce udělat a “zabejčila” se. Ano, umí v tom být velmi vytrvalí - nechce-li nepohnete s ním. Býčci jsou od mala soutěživý a každá soutěž je pro ně výzvou. Velmi rádi vyhrávají. Od přírody nemají příliš v lásce změny a proto je důležité, aby je rodiče na změny připravovali postupně a pomalu s velkým časovým předstihem. Osvícený rodič by neměl se svým býčkem bojovat aby s ním pohnul, ale měl by naopak k němu přistupovat s pochopením a laskavostí.
 
Panenka
- malé Panenky jsou od svého narození podobné skutečným panenkám. Jsou jako obrázek. Z Panenek září čistota, která je hlavní podstatou znamení Panny. Mají hluboký smysl pro řád a uspořádanost, který je provází celý život. Uspořádanost je pro ně důležitá nejenom v rámci okolí, ale také uvnitř sebe. Pokud by si toto neuvědomovali, mohlo by jim to způsobit problémy - fyzické i duševní. Myšlení a uspořádávání myšlenek je pro ně velmi důležité. Uspořádávají si v hlavě každé slovo a sdělení, které k nim z jejich okolí přijde, nad vším pečlivě přemýšlí a uvažují. Jdou do hloubky. Jsou velmi senzitivní a vnímají každou nečistotu (fyzickou i duševní), cítí nepříjemné vibrace a díky tomu čtou v ostatních.
 
Kozoroh
Kozoroží miminka jsou často starými a moudrými dušemi, a proto tak i po narození často vypadají. Působí dojmem staré bytosti, ale z toho velmi záhy vyroste, a naopak v pokročilém věku vypadají mladě a svěže oproti jejich vrstevníkům. Malý Kozoroh stejně jako Býček a Panenka oplývá silnou vůlí a jasným myšlením. Je pečlivým a poctivým pracantem, má rád řád a disciplínu. Neumí se učit mechanicky, ale učí se tím, že pochopí skutečný význam věcí. Jejich posláním je obnovit pořádek ve světě i přírodě, postavit nové stavby, či založit nové školy a směry, a pak také slabým a nemohoucím.
 
 
1b
VZDUŠNÉ A VODNÍ ZNAMENÍ 
 
ASTROLOGIE 
 
Dnes vám povím něco o vzušných a vodních znameních.
 
A až si to poslechnete. Nechte si veškeré informace dosednout a uležet. Nejenže to je o vás, ale i o vašem okolí, rodině a přátelích. Zkuste se zamyslet nad tím jak to oni mají, zda to na ně sedí a pak také nad svým přístupem k nim. Třeba je nyní více pochopíte a porozumíte jim ????.
 
 
PRINCIPY ENERGETICKÉ ŠKOLY PŘIJETÍ SEBE, DOVOLENÍ PRO OKOLÍ, DŮVĚRA V PŘIROZENOU ENERGII VYTVOŘÍ RADOSTNOU AKCI Budujeme důvěrné a zároveň otevřené vztahy se všemi klienty a využíváme přátelský přístup zahrnující (1)
 
REKAPITULACE
 
Původně jsem vám chtěla natočit video na závěr tohoto týdne a podělit se s vámi o to co pro vás připravuji a z čeho mám velikou radost, ale mé nejmladší dítko dnes není ve své kůži a potřebuje mne u sebe, a tak vše s vámi posdílím touto formou.
 
A nyní trocha rekapitulace toho co se lze na základě Numerologického rozboru dozvědět:
 
 • osobní charakteristika, objektivní náhled na sebe sama, naše talenty a schopnosti, náš životní cíl a cesta k jeho naplnění, cesta ke spojení sama se sebou, vhled do své opravdové podstaty a pochopení souvislostí,
 • partnerský rozbor - hodíme se k sobě? Kde jsou nedostatky v našem vztahu a jak na nich pracovat? Proč mi partnerství stále ztroskotává? Proč mi žádný vztah nevydrží?
 • rozbor našich blízkých - dětí, rodičů, přátel, pochopení jejich osobností, talentů, u dětí se dozvíme jak s nimi pracovat a rozvíjet jejich talenty a schopnosti,
 • vhodné místo pro bydlení, datum pro uzavření sňatku, datum pro jinou důležitou událost, jméno dítěte, volba příjmení,
 
KROMĚ OSOBNÍCH ROZBORŮ PŘIPRAVUJI TAKÉ KOMPLEXNÍ KURZ, V RÁMCI KTERÉHO VÁM PŘEDÁM SVÉ VĚDOMOSTI A ZKUŠENOSTI A ZASVĚTÍM VÁS DO TAJŮ NUMEROLOGIE A JEJÍ APLIKACE V KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ.
 
Čím se liší můj přístup? Jdu opravdu hodně do hloubky a mám individuální přístup ke každému jednotlivci, kdy není problém se více podívat na bolavá místa. Využívám své bohaté zkušenosti a vědomosti i z ostatních oblastí.
 
 
Věděli jste, že při Numerologickém výkladu se zohledňuje a pracuje s:
 
 • dnem narození (primární čísla, doplňková čísla, otočková čísla, sekundární čísla, lichá a sudá čísla, mužský a ženský princip, působení navenek a působení doma - vnitřní a vnější čísla),
 • psychickými hladinami (mentální, dovednostní, senzitivní),
 • měsíc narození (primárně z astrologického hlediska) a případně z výpočtového hlediska (výpočet čísla životního)
 • rok narození
 • komplexní datum narození - průpis rovin (naše kvality) či naopak prázdných rovin (naše nedostatky)
 • prázdnými poli v mřížce - naše nedostatky
 • rozdílnou kvalitou čísel
 • působení slunce, luny, ascendentu v datumu našeho narození
 • s působením živlů
 • s tarotem
 • s čínským kalendářem
 • s energií písmen (ano i písmena mají svou energii)
 • s tattvou
 • s karmickými trojúhelníky a osobní roční vibrací
 • se studií duše
 
NA ZÁKLADĚ VŠECH TĚCHTO ASPEKTŮ A PODROBNĚJŠÍ ANALÝZE MŮŽEME ZÍSKAT OPRAVDU UCELENÝ OBRAZ SAMA SEBE A MŮŽEME TAK VÍCE POCHOPIT KDO SKUTEČNĚ JSME, PROČ TU JSME, CO JE NAŠIM POSLÁNÍM A KAM SMĚŘUJEME. MŮŽEME SE PODÍVAT OPRAVDU HLUBOKO DO SEBE.
A POKUD UMÍME S ČÍSLY A JEJICH ENERGIÍ PRACOVAT OPRAVDU DO HLOUBKY, MŮŽEME SE PODÍVAT TAKÉ NA NAŠE BLÍZKÉ, A VÍCE TAK POCHOPIT I JE.
 
Když jsem s Numerologií začínala v roce 2012, naprosto mne nadchla její hloubka a komplexnost a veškeré aspekty se kterými se pracuje opravdu do hloubky. Pro mne je to skutečná Věda s velkým V. Numerologii lze také nazvat aplikovanou Psychologií.
 
S láskou Petra Lebl Bínová
 
Petra mini