Osobní ROZVOJ a tipy na únavu

Ráda se s Vámi podělím o pár tipů, na základě toho, co vnímám a slýchávám z okolí, aby pro Vás byli Vaše dny příjemnější a dávaly větší smysl. Na energetické úrovni se mění určitá nastavení, která doteď fungovala a dávala smysl. Díky těmto proměnám aktuálně mnoho věcí nedává smysl, přestalo fungovat a vy můžete vnímat určitý propad, únavu, ať na rovině fyzické, duševní nebo Vaše myšlenky mohou být nepříznivé, disharmonické.

klára ber Mění se aspekty lží, vše týkající se manipulací, zneužívání či například odpojení od vlastí podstaty. Teď se vytváří prostor pro poznání skutečné jedinečnosti Vás, Vaší podstaty, prostor na poznání skutečné pravdy, která je ve Vás, prostor na vytvoření a poznání jasné a osvětlené cesty, v rámci poznání dobra, lásky, laskavosti, blízkosti a všech kapacit a potenciálů, co se nachází uvnitř Vás. 

klára ber Od hodně lidí slýchám, čtu a vidím, že teď prochází únavou. Přisuzují to k jarní únavě, ke změně počasí či dalším jiným vysvětlením, které nemusí být skutečně pravdivé. Je čas začít se ptát svého těla, co Vám ukazuje a jestli to souvisí se změnami, které nastávají. Jestli reaguje Vaše tělo, mysl, duše i ochrana  na to, že se teď máte věnovat jiným věcem, jiným možnostem a jinému poznání, než jste doposud byli zvyklý. 

klára ber Máte před sebou úžasný systém - Vaše tělo, mysl, duši i ochranu. Systém, který Vám otevírá spoustu možností, poznání, fungování z úplně jiného prostoru Vaší jedinečnosti, toho, co sem originálně přinášíte, to, co nikdo jiný nemá. Díky tomuto systému dokážete vytvářet a stát se tvůrci svého vlastního života, což přenášíte i do života všech kolem Vás. I díky Vám vznikne úžasný harmonický propojený systém. Na každém jedinci tu záleží, záleží tu na každém energetickém nastavení, které máte sami pro sebe, protože díky němu, dokážete otevřít cesty druhým ve vidění, vnímání i poznání, že je vše možné proměnit. 

klára ber Můžete teď vnímat spoustu myšlenek, pocitů, vjemů, které vypadají, že jsou proti Vám, že Vy jste špatní, že nejste dost dobří, že už Vás to vše nebaví, že tady je spoustu omezení. A buď můžete zůstat v této roli - roli stěžovatele a oběti a nebo něco uděláte jinak. Buďte k sobě laskavý, přestaňte se teď soudit. Je čas přijmout svou vlastní vnitřní sílu, a začít se poznávat a právě i proto vznikla energetická škola, aby Vám ulehčila a usnadnila cestu tohoto poznání. Právě díky spojení všech možných oborů, které pro Vás připravujeme a stále vyvíjíme u nás najdete možnosti vývoje ve všech oblastech a poznání Vás jako tvůrce. Můžete jít cestou individuální péče či skupinového setkávání

klára ber Díky tomu i Vy se můžete stát tvůrcem, jak v naší škole, tak tvůrcem Vašeho života, poskládat si Vaše volby a výběry podle Vaší přirozenosti, a ne podle toho, jak Vám někdo říká, že to tak musí být. Je čas poznat tu skutečnou pravdu ve Vás, skutečnou pravdu, co pro Vás je to přirozené, co pro Vás je prospěšné a čím více lidí se teď spojí a začne růst, tím větší soulad, souznění a harmonii společně vytvoříme. Podpoříme tak i veškeré přírodní nastavení a přispějeme i planetě v zachování tohoto úžasného a dokonalého prostředí, které nám příroda nabízí a otevírá. 

klára ber Každý den Vám teď budeme přispívat různými příspěvky, diskuzemi, anketami, videi i dalšími možnostmi, k tomu, aby jsme Vám vytvořili podporu a prostředí, ve kterém se budete cítit sami sebou, a ve kterém získáte jistotu, stabilitu a Vaší vnitřní sílu, která je ve Vás. Čím dřív se zapojíte do sdílení, do systému, do diskuze, tím rychlejší Vaše cesta bude, protože se můžete otevřít všem možnostem, které jsou tu pro Vás vytvořené. 

klára ber Náš program jsme nastavili tak, aby byl dostupný všem, proto ceny, tam jsou, jsou nižší a dostupnější, aby každý měl možnost a přístup k sebe-poznání, sebe-přijetí a k rozvoji lásky. Tak, aby u co nejvíce lidí mohlo dojít k vývoji. Není to díky tomu, že si nevěříme, nebo že začínáme, na vývoji tvoříme již přes 3 roky individuální i skupinovou tvorbou. A každý tvůrce, stejně tak Vy, se vyvíjíte každým dnem již od svého narození. 

Je třeba teď ke všemu přistupovat malinko jinak.

A teď zmíněných pár tipů, jak se vypořádat s únavou a jak zjisti, co Vám tím tělo říká:

  1. V první řadě se zeptejte sami sebe, jestli to, co vnímáte je únava Vaše, nebo jestli je to únava z celkového energetického/vědomého systému, který tu byl vytvořený?
  2. Zda díky Vašemu vědomí k Vám chodí informace, myšlenky, nápady co je třeba upravit?
  3. Přebíráte informace z prostoru vědomí do svého života a začnete tím žít namísto toho, odpoutání se od dané situace?
  4. Ať už je únava z jakéhokoliv důvodu, tuto únavu přijměte. Pokud s něčím budete bojovat, budete vytvářet zbytečný tlak, bude Vás to zbytečně zatěžovat, zpomalovat Vám Váš rozvoj, což je škoda pro Vás i pro celé Vaše okolí. "Pokud něco bezvýhradně přijmeme, včetně faktu, že s tím bojujeme a nemůžeme to přijmout, dovolte si projít procesem přijetí dané situace. Přestanete s tím bojovat, a dostanete se na rovinu klidu, na rovinu, kde se Vám otevírá možnost vidění jiných možností a voleb."
  5. Přijměte Vaše vědomí, že máte informace, které jsou důležité k přetvoření celkového obrazu tak, jak to tu má v přirozenosti vypadat.
  6. Začněte si pro sebe psát seznam toho, jaké myšlenky a informace k Vám chodí. To vše Vám ulehčí tvorbu ve Vašem životě. 

klára ber Věřím, že všichni někde podvědomě víme, že je třeba, aby svět fungoval jinak. Přirozeným způsobem, kde je tu dostatek laskavosti, rovnováhy, přirozeného respektu, prosperity, plynulosti atd... Čím dříve to každý za sebe objevíme, tím dřív se přerod stane. Každá Vaše jedinečnost a bytost je důležitá pro celkový systém. Čím dřív na tom začneme jako jedinci tvořit, tím dřív tu v celistvosti vytvoříme funkčnost, stabilitu, jistotu a prosperitu. Určitý evoluční posun všech, který je už tak dlouho žádoucí. Pojďme s tím něco dělat a hromadně tvořit. 

klára ber A byť je článek o něco delší, věřím, že dočtete až sem. A ti, kdo dočetli a rádi se zapojí do diskuze, do tvorby s námi, tak Vás zvu do skupiny na facebooku:

minipozvánky boční panel

Zvu Vás i na instagram: energeticka.skola, kde budeme sdílet příběhy k zamyšlení i pozvánky k nám. Dále sledujte tyto webové stránky www.energetickaskola.cz kde vznikne přirozená komunita tvůrců ze všech oblastí, kterým můžete být i Vy. 

klára ber Prostřednictvím všech těchto kanálů s námi můžete kdykoliv spojit. Jsme vděční za každé sdílení a každou příležitost při komunikaci s Vámi, pro které tvoříme. Děkuji moc za Váš čas a přeji příjemný den. 

Klára Berkovcová
autorka projektu Energetická škola

Klára miniatura