PŘÍBĚHY Haničky

konflikt

Napravený konflikt ☯

hana dan. Každý z nás, se během života dostaneme do konfliktu, nebo antisympatií s někým, koho máme blízko ve svém okolí, práci nebo v rodině. Takový člověk se nám potom připomíná, třeba prostřednictvím společné kamarádky, nebo každodenní přítomností v zaměstnání, kde zaměřujeme pozornost a energii útokům, nebo stále opakujícím se nimráním v tom, co ten člověk řekl, jak to řekl, co má na sobě, čím se nás dotknul apod. Ať je to jak je to, posíláme mu svoji energii, vstupujeme na stejnou vibraci a hrajeme hru oběti.

hana dan. A znáte to, i když si řeknete, že vám za to nestojí, tak vám ten člověk pije krev, už jen když slyšíte jeho jméno a ,,drbete“ ho na každém rohu. Většinou potom řeknete, ale to je jeho věc , mně to je jedno ( tu větu miluju)????

hana dan. V minulosti jsem takovéto pocity přikrmovala různými negativními poznámkami na jeho účet, nebo sem vyloženě hledala všechny chyby, které ten člověk má, abych si mohla potvrdit jeho špatnost (nevědomě – protože já jsem byla ta chudinka). Stejně tak, jak mě drásalo to, že mi dotyčný radí, jak žít svůj život i já jsem hodnotila a věděla uvnitř sebe nejlíp, jak by on měl žít ten svůj.

hana dan. Před nedávnou dobou jsem takhle odstřihla jednu kamarádku, ať to bylo, jak to bylo, nějakým způsobem jsem neunesla její zrcadlení, v období, kdy mnou probíhala velká nerovnováha. Nemohla jsem ji vysvětlit ani proč tomu tak je, i když o to stála, protože jsem se bála, že mne zmanipuluje – měla jsem jí za velikou manipulátorku.

hana dan. Přestože jsem udělala takový radikální krok, stále jsem s výsledkem nebyla spokojená, moje opravdové já se hlásilo o slovo, až jednoho dne zvítězilo nad mým egem.

hana dan. Začala jsem se sama sebe ptát, z jakého důvodu ve mne vyvolává ty a ony pocity? Co mi tím zrcadlí? Z čeho mám strach? ..Postupně jsem našla odpovědi na tyto otázky, aniž bych se s ní bavila. Utřídila jsem si, co se stalo, z jakého důvodu jsem se dostala v našem vztahu tam, kde mi nebylo dobře a v konečné fázi, jí vlastně pochopila. Propustila jsem zášť a odpustila jsem si za své chování, vytvořila si nadhled. Tento proces šel rovnoběžně s mých působením v energetické škole a to nejlepší nakonec? Právě tuto kamarádku jsem pozvala do skupiny na fb. Podpoř svůj potenciál, je nyní spolutvůrkyní v energetické škole , já mám nesmírnou radost. Obě jsme se sešly a vše si vyříkaly, tak klidně a bez emocí, s pochopením, vděčností a plynulostí.

hana dan. Nechť je můj příběh malým posláním pro všechny malé i velké konflikty❤

Krásný den Hanka Danihelkova 

Hani%20miniatura

PRINCIPY ENERGETICKÉ ŠKOLY PŘIJETÍ SEBE, DOVOLENÍ PRO OKOLÍ, DŮVĚRA V PŘIROZENOU ENERGII VYTVOŘÍ RADOSTNOU AKCI Budujeme důvěrné a zároveň otevřené vztahy se všemi klienty a využíváme přátelský přístup zahrnující  (1)