PŘÍSPĚVEK PLANETĚ

Ještě než nám zítra ve skupině PODPORA, PŘIROZENOST, VNITŘNÍ SÍLA začne týden s vděčností, začneme již dnes projevení úcty a pomoci k planetě. 

 

Dává nám krásy, prostředí ve kterém můžeme žít, zdroje obživy a vody. Jak ji dnes oplatím, co nám poskytuje? Přispět můžeme na několika úrovních a my si představíme dvě z nich:

  • fyzická úroveň = můžeme přispět formou úklidu. I přesto, že je měsíc úklidu planety v jiném termínu, není důvod to limitovat jen na týden/měsíc, kdy je společností vyhlášený... začněme už dnes; další možností je sázení stromků, pomoc s rozkvětem či osvobození od zátěže vzniklé nekalostí lidské populace.

S čím vším můžeme pomoci na fyzické úrovni?

 

  • energetická úroveň (propojení) = jděte ven, vyberte si místo, kde se cítíte fajn:

Pokud u Vás svítí slunce, stoupněte si čelem k němu. Stabilizujte své tělo - nohy do polohy na šířku své pánve a vizualizujte si propojení místa, kde právě jste. Dovolte si zakořenit a vnímat vzájemné propojení. Zavřete oči a volně dýchejte. Spustíme energetickou výměnu. Požádejte o vyrovnání energie dávání a přijímání. S každým výdechem vysílejte proud čisté laskavé energie k planetě, s každým nádechem od ní přijímejte výživu a radost k sobě. Vytvořte tak příjemný koloběh výměny energie. A s každým výdechem vysílejte planetě, co je pro ní potřební - lásku, vděčnost, radost... cokoliv Vás napadne. Vaše propojení s planetou je originální, každý přispíváme jinými energiemi. 

Rozhlédněte se kolem sebe, kolik krásy vidíte, co příroda vytváří?

Poděkujte svým citem, projevte vděčnost skrz Vás. 

 

Jaké jiné možnosti přispění vnímáte Vy? 

Sdílejte je s námi ve skupině:

minipozvánky boční panel

S pozdravem Klára Berkovcová

Klára miniatura