Spojení se ZVÍŘATY

1. DEN

Minulý týden byl malinko výživnější z hlediska tématu a postavení k nim, tak tento týden dáme odlehčení a uvolnění. Podíváme se na spojení se zvířaty. Začneme vzpomínkami a těším se, co vše se tento týden dozvíme o energii zvířat, jejich roli ochrany a napojení s páníčky. 

Zvířata mají nádhernou energii. Jsou i taká, se kterými nesympatizujeme - na ty se určitě také dostaneme. Dneska začneme s těmi, se kterými vytváříme harmonický vztah a vytváříme vzájemnou radost. 

Má otázka zní: Máte nějaký příběh, který Vám vytvořil úsměv na tváři a potěšení na duši v souvislosti se zvířaty? 

obrázek00127

Má fotka z rodinného alba jasně hovoří za své, je libo opičí pusu? ♥

2. DEN 

3. DEN 

Je úžasné jak jsou zvířata vědomá a přizpůsobí se svým majitelům. Jak jim můžeme dodat více lásky, přijetí, a důstojného místa my? 

klára ber Každé zvíře tak nějak vycítí, kdy se jeho páníček vrací domů. Na psech je to velmi vidět, stojí u dveří, těší se, aby nás uvítali a projevili lásku. Těší se ven a na naší přítomnost. 

klára ber Měla jsem takový vztah i s mým králíčkem, když jsem byla malá. Vždycky, když jsem přišla ze školy, tak už čekal až ho vyndám, pomazlím se s ním a pustím. Běhal za mnou po bytě a nikdy neudělal bobek jinde než v kleci. Byli jsme tak domluvený. Velmi jsme si rozuměli. 

klára ber U zvířat je snazší cítit bezpodmínečnou lásku k nim než k lidem, tam už máme nějaké předsudky, nastavení, jak by se měli chovat, jak by měli vypadat atd... Vytváříme s nimi důvěrná přátelství, plná porozumění, cítění, laskavosti a přijetí. 

klára ber Uvědomme si teď, že to, co k nim cítíme, můžeme zažívat i s lidmi. Přesně takový klidný, harmonický, rovný a upřímný vztah. Vzdáme se všech předsudků u lidí a začneme je přijímat takové, jací jsou? Prostě to tak mají. Jak s nimi vytvoříme spojení jako máme přirozeně se zvířaty? 

klára ber Jaké zkušenosti máte Vy? Jaký vztah máte se svými zvířaty? Pojďte s námi posdílet do skupiny na facebooku https://www.facebook.com/groups/vnitrnisila/ 

4. DEN 

PŘÍBĚH DVOU VLKŮ V NÁS

Jednou vyprávěl starý indián svému vnukovi o velké bitvě, která probíhá v nitru každého člověka. Řekl mu: „Chlapče, ta bitva v každém z nás je bitvou mezi dvěma vlky.

Jeden je zlý. Je to vztek, žárlivost, závist, smutek, sobectví, namyšlenost, hrubost, nenávist, sebestřednost a falešnost. Ten druhý je dobrý. Je to láska, radost, pokoj, trpělivost, laskavost, dobrota, naděje, empatie, štědrost, věrnost, soucit, důvěra a víra.“

Vnuk o tom chvíli přemýšlel a potom se zeptal: „A který vlk vyhraje?“ Starý indián odpověděl: „Ten, kterého víc krmíš...

Nejde tu o barevnost. Černá neznamená zlá a bílá dobrá, berte to tedy v přenesené rovině. Ani jin a jang není dobro a zlo. Je to symbol harmonie a vyrovnání. S tmavým vlkem není třeba bojovat, stačí ho přijmout a propustit k sobě lásku, radost a uvolnění. Jak si dnešní den užijete s radostí? Komu uděláte radost a jak radost přijmete k sobě?

ÚVODNÍ FOTKY PÉČE (1)