Úspěch a HOJNOST

CO JE ÚSPĚCH A JAK PŮSOBÍ NA NAŠE TĚLO?
Úspěch je přirozeně to, co nás baví a těší. Má 4 kategorie a jejich vzájemnou podporou docílíme stabilního spokojené růstu.
 • Vyvarujeme se tomu, že začneme růst například v oblasti financí a zabezpečení a zapomeneme u toho na sebe, vztahy či zdraví.
 • Když propojíme jednotlivé složky úspěchu, vytvoříme laskavé zázemí a rozvoj všeho zároveň.
A že je těžké se pořád na něco soustředit, něco kontrolovat, něco měnit, na něco si dávat pozor a že je toho celkově hodně, co skloubit? A víte, že když se vzdáme kontroly, přijmeme plynutí, propojíme jednoduše to, co se má, poznáme zodpovědnost, tak je to vlastně velmi osvobozující, radostné a laskavé vůči sobě i okolí?
Při úspěchu vnímáme pocity nadšení, vzrušení, radosti. Propouštíme omezení, limity a nejistoty. Zjednodušeně si dopřejeme to, co naše tělo povzbudí a naplní ve všech sférách.
 
Požádejte dnes své tělo o vstup do energie úspěchu. Udělejte si chvilku pro sebe, dýchejte a vnímejte.
 
 • JAK SE TĚLO CÍTÍ?
 • JAK TO VYPADÁ PRO VÁŠ CELEK?
 • BAVÍ VÁS TO?
 • CO VÁM TO PŘINÁŠÍ?

PRINCIPY ENERGETICKÉ ŠKOLY PŘIJETÍ SEBE, DOVOLENÍ PRO OKOLÍ, DŮVĚRA V PŘIROZENOU ENERGII VYTVOŘÍ RADOSTNOU AKCI Budujeme důvěrné a zároveň otevřené vztahy se všemi klienty a využíváme přátelský přístup zahrnující (1)

z%C3%A1vist

Hranice mezi úspěchem a neúspěchem je mnohdy tenká. Stává se, že když máme cíl, tak těsně před jeho realizací začneme pochybovat a projevují se sabotérské myšlenky, které náš úspěch zmírní, položí, zastaví...
CO VNÍMÁTE, ŽE JE ZA TÍM, ŽE STAV ENERGIE ÚSPĚCHU JE MIZIVÝ, KRÁTKODOBÝ, NEUCHOPITELNÝ A NENÍ ÚPLNĚ KAŽDÝ OKAMŽIK?

1b

CELEK HOJNOSTI 

Hojnost se skládá z 18-ti principů a každý se dělí na další odvětví. Celkem 83 energetických zákonitostí. Jde o komplexní systém nastavení ve fyzické (hmotné), materiální, emocionální a duchovní rovině.
 
Propojením rovin a zákonitostí získáme celkovou stabilitu, růst, spokojenost vnitřního i vnějšího prostředí, jistotu a spoustu dalších prosperujících okolností.
 
ROZDĚLENÍ:
 • Mnoho lidí ve společnosti měří a hodnotí úspěch a hojnost financemi, jenže dá se skutečně vyčíslit? Je to jen 1/4 celku = materiální zabezpečení.
 • fyzické (hmotné) = naše fyzické já (péče o sebe), věci kolem nás, propojení s přírodou a okolím, bytí, zdraví
 • emocionální = já a přijetí sebe (láska k sobě), laskavé vztahy plné důvěry a otevřenosti, radost, což vede k ještě větší akci a realizaci toho, co si přejeme zažívat
 • duchovní = poznávání nových věcí a obzorů, osobní rozvoj

HOJNOST JE CELEK A TVOŘÍ PROPOJENÍ VŠECH SPEKTER

Tím zajistíme stabilní kontinuální růst sebe => nikdy se žádný den neopakuje, každou minutu jsme jiní, a nikdy se nám žádný den nezopakuje totožně, proto je více než žádoucí UŽÍT SI KAŽDÝ OKAMŽIK VĚDOMĚ, A IDEÁLNĚ V RADOSTI
 
Náš pohled na hojnost se nám mění s věkem, s dosaženými cíli, zkušenostmi.
 
CO VŠAK NAPŘÍČ TOMU CELÉMU DOKÁŽEME VYTVOŘIT PRÁVĚ TEĎ? CO NÁS POSUNE K PROPOJENÍ VŠECH ROVIN?
KDE VE SVÉM ŽIVOTĚ UŽ VNÍMÁTE ÚPLNOU HOJNOST?

 

S pozdravem Klára Berkovcová

Klára miniatura