Zvířecí a světelní OCHRÁNCI

 

Přeji Vám krásný den, zvu Vás do světa fantazie, k Vaší ochranné vrstvě. Tak jako aura či andělé, o který je už běžné hovořit, tak i ochránci jsou naší přirozeností.
 
Ochránci:
 
???? jsou energie, která je vždy s námi ???? tvoří další část ochranné vrstvy ???? podporují tělo, mysl a duši ???? dokážeme s nimi komunikovat ???? ať už na ně věříme nebo ne - jsou s námi ???? každý má tu možnost je vnímat ???? máme přirozeného vnitřního parťáka k úspěchu
 
A STAČÍ PÁR KROKŮ K JEJICH BLÍZKOSTI:
 
???? prvním krokem je víra a důvěra v ně ???? vědomě se s nimi spojit ???? otevřít se komunikaci a přijímání
V ČEM SPOČÍVÁ VÝHODA?
???? získáme plynulejší posun k cílům ???? dokážeme vnímat jejich přítomnost ???? jsou tu pro nás jako stálá rada ???? víme snadněji, jaké kroky jsou pro nás prospěšné ???? při nejistotě tvoří naši přirozenou pomoc a podporu
 
 
ZNÁTE SVÉHO OCHRÁNCE? ✨ VÍTE JAKÉ MÁTÉ OCHRANNÉ ZVÍŘE? ????

PRINCIPY ENERGETICKÉ ŠKOLY PŘIJETÍ SEBE, DOVOLENÍ PRO OKOLÍ, DŮVĚRA V PŘIROZENOU ENERGII VYTVOŘÍ RADOSTNOU AKCI Budujeme důvěrné a zároveň otevřené vztahy se všemi klienty a využíváme přátelský přístup zahrnující  (1)

???? CVIČENÍ S OCHRÁNCI ✨

Podíváme se na praxi. Vůbec nevadí, když se Vám to touto metodou teď nepovede. Někdy to chce malinko popostrčit. Takže klidnou hlavu ????
????Udělejte si chvilku na sebe, dá se zvládnout i při kávě, obědě, Ze začátku je lepší mít zavřené oči. Uvolněte své tělo a mysl, volně dýchejte a propouštějte vše, co vytváří napětí.
???? Požádejte o vizualizaci Vašeho oblíbeného místa, kde se cítíte dobře. I tam se uvolněte, volně dýchejte.
???? Pozvěte sem Vašeho ochránce. A pozorujte, zda přichází, jak vypadá, co se děje uvnitř vás.
CELOU VAŠÍ VIDINU PAK VLOŽTE NA PAPÍR. NAKRESLETE HO NEBO HO POPIŠTE. TÍM PODPOŘÍTE HMOTU. A VLOŽTE DO KOMENTÁŘE.
nesmutněte, když se to nepovede takto, večer budete mít možnost zažít ho se mnou.
Popište, co jste viděli, sdílejte, i když se Vám to nepovede, není třeba se za to stydět - i to mi napište ???? Od toho jsem tu. 
 
1b
Už od útlého dětství jsem je viděla. Děti jsou v tomto velkou inspirací, mají propojení a dokáží s nimi tvořit. Často se stává, že uvěříme, že nejsou. Možná znáte hlášky z okolí:
 
???? To nemůžeš vidět, vždyť tam nic není
???? Já tam nic nevidím, tak to nevidíš ani ty
???? Nic takového neexistuje
???? Nevymýšlej si
 
Potlačí se tak fantazie, a oslabuje se vědomé napojení. Stalo se mi to taky.
hvězdiček a světýlek, které jsem viděla, které přišli, když mi bylo smutno, když jsem byla v úzkých nebo když se mi stal nějaký úraz se stalo zapomenutí. Ztráta přirozeného prostředí pro ochranu a bezpečí. Neznamená to, že jsme o ochránce přišli, stále je naší součástí, jen s ním nejsem ve vědomím spojení.
Postupem času jsem zapomněla úplně, byli jiné zábavy, přátelé, studium, a něco tam chybělo… jakási jiskra, vědomí, že tu se mnou někdo je – ano někde v dáli to tak bylo – bylo třeba se na to moc soustředit. A na to si člověk moc času nenajde.
???? Změna nastala při porodu prvního syna. Tam došlo k obnovení vědomého spojení, viděla jsem a cítila jejich přítomnost. Péče o syna mě opět zaměstnala, takže kontakt byl utlumený, avšak byl. Spojení se prohlubovalo a já hledala cestu, jak víc otevřít viditelnost a spolupráci. A vybudovala jsem jí. A zjistila jsem, že vůbec není složitá a není potřeba kdovíjakého soustředění. Velmi jednoduchými aktivacemi se vše obnoví.
 
Dnes u mě jsou, a jsem si jich vědomá – cítím je a dokáži s nimi mluvit. Dodává mi to vnitřní celistvost, podporu mé síly. A proto s nimi tvořím, i s klienty.
Mým zvířecím ochráncem je VLK ???? Už před 11 lety jsem si ho nechala vytetovat a tak nějak mě celý život provází, jsem jimi fascinovaná a měla jsem všude. Baví mě jejich komunita a soudržnost, stejně tak jako příběh dvou vlků, který jsme měli v tematickém týdnu. A pak mi došlo proč… když jsem prvně viděla svého ochránce, brečela jsem radostí, stejně tak jako při psané tohoto článku, po těle cítíte mrazení, je vám krásně a víte, že máte oporu.
Dokážete s ním komunikovat a tvořit s ním svůj život. Při jakékoliv nejasnosti se dokážete spojit a vnitřně mluvit, nechat si poradit a oni znají cesty, jak dosáhnout toho, co si přejeme. Vídám ho sedávat, lehávat u mě, což vytváří bezpečí ve všech úrovních. Díky němu můžete získávat varování i nápady????
Povím Vám ještě jeden příběh ze včera. Večer před koupáním se dcera bouchla hlavou o vanu. Vzala jsem jí na sebe. A bylo úžasné pozorovat světelné tečky a záblesky, jak se blíží k její ráně. Během chvilky se jí ulevilo a odešli. Přesně to, co jsem vnímávala a viděla jako malé dítě. Je to zpět a je úžasné to pozorovat. Hlavním bodem je věřit, že něco takového je, ještě před tím, než to odsoudíme. Je škoda o tohle spojení přicházet, když nám může přinést mnoho darů a krás.
???? MÁTE NĚJAKÝ SVŮJ ZÁŽITEK? I TŘEBA Z DĚTSTVÍ? ????

PRINCIPY ENERGETICKÉ ŠKOLY PŘIJETÍ SEBE, DOVOLENÍ PRO OKOLÍ, DŮVĚRA V PŘIROZENOU ENERGII VYTVOŘÍ RADOSTNOU AKCI Budujeme důvěrné a zároveň otevřené vztahy se všemi klienty a využíváme přátelský přístup zahrnující  (1)

???? OCHRANA ????

Mou radostí a vášní je jít až k jádru a skutečné podstatě všeho. Díky tomu totiž zažijeme úplné osvobození, vnitřní soulad se sebou i s okolím a celkovou sílu, jistotu a stabilitu. Učím lidi, jak toto vše poznat a hlavně s tím žít. Zažít si skutečné přirozené city a podporovat tak ty, ve kterých se naše jedinečnost cítí báječně a vyrovnaně.
OBECNÉ VĚCI UŽ O OCHRÁNCÍCH UŽ VÍME, TAK TEĎ JAK S NIMI DÁL, CO PŘINÁŠÍ PROPOJENÍ.
Náš systém se stává z těla, mysli, duše a ochrany. Jednotlivé skupiny se dělí na další energetická nastavení a já Vám teď představím ochranu. Patří do ní:
 
✨???? Ochránci, andělé, zvířata, elementálové, živly
⚛️ Komplexní ochranný systém (aura), která nás chrání před vlivy + propojení všech energetických těl
???? Strom života a strom poznání = propojení s nimi, spojení se s předky a s jejich vědomím
⚖️ Rovnováha a rovnost
 
Ochránci k nám přináší živelnost, tvůrčí podněty. Podporují nás v akci a realizaci. Určitě znáte vnitřní sabotéry, pochybnosti, hlas okolí… Díky stabilnímu ukotvenému propojení získáte jiný hlas. Hlas, který vás vede podobně jako intuice.
 
Podporuje vás, tudíž získáváte podporu zevnitř vás a nemusíte jí hledat v okolí. Okolí v tomto ohledu nejde Vaší cestou, nezná Vaše možnosti, co vše dokážete vytvářet, kde všude umíte být produktivní, kde všude máte potenciál a kapacity. Váš ochránce to ví, a dokáže Vám přispět. Poznejte to na vlastní kůži.
LÁKÁ VÁS TO ZAŽÍT?
NAHRÁVKU VÁM RÁDA ZAŠLU NA E-MAIL, TADY HO VYPLŇTE: 

 

S pozdravem Klára Berkovcová

Klára miniatura