Porodní dula - balíček

9 000 Kč

Kompletní balíček doprovodu zahrnuje: nezávaznou schůzku cca 30-60 minut, předporodní schůzku cca 60 minut, držení pohotovosti před a po termínu porodu, doprovod samotného porodu, možnost využití návštěvy v šestinedělí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mojí největší vášní je být průvodkyní žen. Jako terapeutka a ritualistka jim pomáhám řešit nejrůznější etapy života. Jednoho dne mi došlo, že mě mnohem víc než cokoliv jiného fascinuje dar přivádět na svět nový život a zatoužila jsem být součástí tohoto posvátného procesu.

petra skal Ráda Vás podpořím v těhotenství, během porodu či šestinedělí. Mojí původní profesí je zdravotní sestra, ale od té se moje představy hodně odchýlily, a proto jsem se rozhodla stát dulou.

petra skal S láskou a respektem Vás doprovodím jak v porodnici, tak v domácím prostředí. Veškeré své služby nabízím především v Libereckém kraji, ale po domluvě ráda zavítám i dál.

petra skal Sama mám dvě děti. Oba porody jsem prožila v porodnici. Porod syna mě na hodně dlouho zablokoval na tolik, že mi trvalo téměř 6 let než jsem přišla na to, že se to dá změnit. Nebylo to lehké, ale povedlo se mi to a se zrozením dcery jsem zažila obrovské znovuzrození sebe sama, svých názorů a pocitů kolem porodu.

petra skal To vše mě vedlo k mému rozhodnutí být průvodkyní nejen žen na jejich cestě k poznání sebe samých, ale i na cestě k nové roli, roli matky. Samozřejmě je možné využít i mých ostatních služeb, před otěhotněním či v průběhu porodu. 

S láskou se těším na každou jednu z Vás

Péťa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: