Přístup vědomé hojnosti

1 500 Kč

Unikátní energetický online zážitkový workshop na hojnosti. Díky tomuto workshopu zneutralizujeme vliv a závěry, které na nás kdy okolí použilo. Znáš ty věty typu: "Jsi hloupá jak poleno. Tohle si nemůžeš dovolit, na to nemáš." Tak přesně to jsou závěry, který o nás někdo řekl nebo si pomyslil, a má to energetický vliv + otisk. Když tohle vše uvolníme, dostaneme se k přístupu k čisté hojnosti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

V první části setkání probíhá uvolnění, aktivace napojení na vnímání vlastní podstaty, uvolňující pohyb a vědomý tanec (nemusíš umět tančit, a nikdo Tě neuvidí). Spojíš se svou vnitřní silou, kterou aktivujeme a zastabilizujeme. 

Za přispění energetické aktivace = uvolňující mluvená část, při které relaxuješ, Tě provedeme vnitřním nastavením k přirozenosti a funkčnosti Tvého těla, mysli, duše a ochrany. V první části uvolníme jednotlivé části vlivů z 37 energetických spekter

Uvolníme, zharmonizujeme a zneutralizujeme energetické náboje, vysílání a přijímání, výboje a vlivy, včetně vazeb a závazků k nim plynoucím, z vědomé i podvědomé úrovně, včetně otisků a vytvoří se volnost prostředí.  

V další fázi vytvoříme ochranu před dalšími vlivy. A přistoupíme k nastavení přirozeného prostředí pro vnitřní i vnější svět.

Upevníme a ukotvíme jednotné aspekty - harmonii, smysl, komunikaci, kreativitu, přijímání, radost, pomoc, spolupráci, vděčnost, spojení oblastí, podporu a v poslední fázi celkovou hojnost

 

Celkový workshop je na 5-6 hodin. A probíhá online přes ZOOM. 

V průběhu celého setkání se uvolňují emoce, potlačované zážitky a situace, aby došlo k osvobození mysli i duše. Jde o velmi silný zážitek, který jde až ke kořenům podstaty. 

 

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN JE 5. 11. 2021 OD 17:00

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: