ROČNÍ AKADEMIE TVŮRČÍHO ŽIVOTA

AKADEMIE ŽIVOTA

 

Stanu se Tvým průvodcem a během jednoho roku zažiješ svou transformaci.

Svou tvorbu vyvíjím přes 10 let a dalo mi obrovský smysl mít vše pohromadě. Aby si člověk nemusel dokupovat stále další a další kurzy a hledat co dál by pro sebe mohl udělat.

Získáš:  klára ber skupinové setkání je jednou za 14 dní klára ber individuální přístup klára ber  nahrávky energetických aktivací  klára ber tvůrčí a kreativní zapojení na sobě  klára ber sos linku klára ber  podporu od mých kolegyň a tvůrkyň v energetické škole klára ber  mnoho dalších překvapení klára ber  plánuji i osobní setkání a workshopy 

Začínáme magickým datumem 11. 1. 2022.

klára ber V tomto případě jedničky značí, že jste na správné cestě a že se vaše sny a touhy během velmi krátké doby splní. Můžete si být jisti, že skutečně žijete svůj sen a jste na cestě k úspěchu a novým pozitivním začátkům.

klára ber A dvojky jsou čísla, které předvídají blížící se úspěch, splnění snů a kariérní postup. Značí také zvýšenou intuici a přemýšlivost. Ve vztahové rovině vysílají vzkaz, že váš vztah je stabilní a pevný.

TAKŽE CO VŠE SPOLEČNĚ DOKÁŽEME VYTVOŘIT?

Využij 20 min konzultaci zdarma, kde se podíváme na to, jaké máš cíle a jestli je tohle ta nejlepší cesta pro Tebe. Jestli společně dokážeme dosáhnout Tvého cíle. 

Klikni na fotku a rezervuj si svůj termín.rezervace hovor