Společná cesta

5 555 Kč

Máš v hlavě plno myšlenek? Přepadají Tě někdy pochybnosti o sobě, o své tvorbě, o nápadech? Odkládáš věci nebo jsi přehlcen/a z celkového systému, plno nátlaku, napětí, hodně věcí, nervozita...? Potkáváš spoustu kurzů a nevíš, co vybrat dřív?

Taky jsem to zažila... Naprosto chápu, co se prožíváš a vím, že existuje jiná cesta, jiná možnost.

Vytvořila jsem Společnou cestu, kde společně rosteme, poznáváme se a naučíme se, že opravdu jde mít věci přirozeně a plynule. Že fungují harmonické vztahy, dokonce i v lásce a laskavosti. Že dokážeš milovat sám/sama sebe se vším a dokonce objevíš, co vše dokáže Tvá energie vytvořit, jaké má potenciály.

Díky komplexnosti získáš ucelený přehled a funkční systém, vše velmi jednoduchou, radostnou formou - tou, kterou máš v sobě - žádné metody, jen vlastní já.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společná cesta je o poznání a propojení stejně či podobně naladěných osob. V našem spojení je nejvyšší síla. Díky podpoře, pomoci, naslouchání a nadhledu se společně dokážeme posunout na úplně jinou úroveň ve všech oblastech. Každý vysílá energii a vibrace, kterými přitahujeme osoby, se kterými máme něco společného. A proto se ve skupině sejdou všichni ti, co mají společná témata k harmonizaci.

To je ta originálnost, co mě baví, každá energetická aktivace je jiná, každá skupina jí má jinou, protože se vytváří originální skupina a ta si žádá originální přístup. To pro mě vytváří kreativitu, výzvu, kterou předávám dál. 

Je společná cesta pro Tebe? Co získáš?

klára ber osvobození se od limitů, závěrů, zažitých vzorců, hodnocení

klára ber skupinový růst a podporu - ve skupině je velmi vidět a znát, jak jeden druhého vzájemně podporuje a přispívá mu svou přítomností

klára ber odvahu - vystoupit před ostatními, zbavení se pocitu, že řeknete/uděláte něco špatně, že nejste dost dobří 

klára ber na každém rozhodnutí a jedinci záleží = tedy i na TOBĚ 

klára ber otevření možností a náhledu z jiné perspektivy na Tvůj život, Tvou situaci 

klára ber zažít skutečnou a upřímnou pravdu, radost, klid a uvolnění, což  vede k rozšíření možností i k ostatním 

klára ber prohloubení si své síly, její aktivaci, propojení hmotného a energetického světa 

klára ber naučíš se přijímat 

klára ber smích - dojdeme do fáze, kdy se s radostí zasmějeme

klára ber okamžité přenastavení Tvé reality a skutečností v ní, tj. změnu zažiješ - prožiješ

klára ber naučím Tě cítit a prožít vibrace slov a energetických nastavení, jak vypadají v té čisté přirozené rovině a jak je pozvat do svého života

Ucelený program, který dá Tvému životu nový rozměr. Tvá cesta začne dávat smysl, poznáš v sobě laskavé pocity, prohloubíš svou sílu a začneš tvořit na svých potenciálech. Účastníci z předchozí série vytváří ve svém životě úplně nové hodnoty a pokroky. Rozhodneš se žít svůj život uceleně, přirozeně a s velkou dávkou radosti? Najdeš v sobě smysl života?

Každý díl má 60-90 min. V první části projdeme asociační otázky - co Tě napadne, když se řekne...; v některých tématech něco málo k teorii, stanovíme si tvorbu na sobě a vytvoříme energetickou aktivaci (= řízená uvolňující relaxace a zároveň aktivace přirozeného funkčního prostředí těla, mysli, duše a ochrany). Celek tvoří 10 dílů. 

A proč taková cena? I to má svůj důvod. Význam, čísel 5555 je o propuštění ze svého života vše staré a negativní a žili tady a teď, v tento okamžik. Odstraň to, co brání v pohybu vpřed – ať už to jsou vzpomínkové předměty nebo vzpomínky samotné. Zůstaň pozitivně naladěn/a, měj optimistický pohled na svět a svůj život. Věř a řiď se svojí intuicí. Přichází obrat. 

Vyzpovídala jsem účastnice SPOLEČNÉ CESTY, co se u nich děje a jaké zažívají úspěchy:
 
 

 DALŠÍ SÉRIE ZAČNE V PRŮBĚHU LISTOPADU.
 
PŘIHLAS SE JIŽ TEĎ, JE POUZE PRO 10 LIDÍ. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: