Tvůrčí celistvost

18 000 Kč

Víte jaké potenciály se skrývají uvnitř Vás? Co vše s nimi dokážete vytvořit? Společně pojmenujeme všechny Vaše kapacity, potenciály, schopnosti i talenty. Rozdělíme je do kategorií k tvorbě. Jednotlivé složky propojíme a začneme vytvářet systém akce a realizace pro jejich zapojení do Vašeho života. Co vše s nimi vytvoříte? Poznejte, přijměte a vytvořte nový prostor možností. Co se ve Vás ukrývá za poklady?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co získáte: 

klára ber společně pojmenujeme a vytvoříme přehled všech potenciálů, co jsou ve Vás

klára ber setřídíme je do kategorií, v rámci energetické aktivace dojde k jejich spojení v jednotu, přijmete je za své originální potenciály 

klára ber vytvoříme systém, jak je zapojit do běžného života a jak z nich začít tvořit 

klára ber projdeme a aktivujeme zákonitosti energetické a hmotné výměny = nastavíme dávání a přijímání ve všech úrovních 

klára ber neutralizujeme vše, co Vám brání dát věci do pohybu, do akce a realizace

klára ber máte možnost se zapojit jako tvůrce do energetické školy a začít vytvářet svůj příspěvek pro klienty 

klára ber stanete se tvůrcem svého života a inspirací pro Vaše okolí 

Naše spolupráce: 

klára ber PRVNÍ ČÁST každého setkání je o komunikaci, o rozklíčování, uvědomění, zodpovězení otázek, styl komunikace - myšlenek i slov. 

klára ber DRUHÁ ČÁST každého setkání je ve tvůrčí rovině - tvoříme s tělem energetickou aktivaci (= řízená uvolňující relaxace a zároveň aktivace přirozeného funkčního prostředí těla, mysli, duše a ochrany. Aktivace má několik fází - viz odkaz výše), aby došlo k propojení a aktualizaci do života. Naučím Vás jak tvořit. 

klára ber TŘETÍ ČÁST je tvorba na sobě = úkoly, které Vám umožní celou teorii zhmotnit do praxe. Využíváme kresbu, tanec, hudbu, psaní, nahrávky, videa. A vůbec nevadí, že to neumíte - ZATÍM. Nehodnotím a nesoudím kvalitu, důležitý je obsah, který z toho vyplyne. 

Celkový program je složený z 10 lekcí. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: