ING. PETRA LEBL BÍNOVÁ

Již v útlém věku jsem vstoupila na cestu seberozvoje a sebepoznání. Zajímalo mne kdo jsem, proč tu jsem a jaké je mé poslání. Na počátku své cesty jsem přečetla mnoho knih, absolvovala širokou škálu různých seminářů, zkoumala různé metody a techniky, a v neposlední řadě poznala mnoho zajímavých lidí. Postupně jsem si skládala jednotlivé střípky do své skládačky až se mi podařila složit celá a mé napojení na vědomí se jen prohloubilo. To vše mě dovedlo k tomu kde jsem nyní, kým jsem a co dělám a předávám dále. Mým celoživotním nastavením je žít a konat v pravdě, ve skutečné pravdě. Skutečná pravda může občas zachutnat hořce, nemusí být vždy příjemná, ale pokud jí člověk žije, stane se život svobodnější, lehčí a jednodušší. Není pak potřeba si nasazovat různé masky a hrát v životě různé role. Člověk je jen sám sebou a do svého konání a tvorby implementuje svou esenci. Nyní již nastal ten správný čas podělit se o své dary a talenty a pomoci tak všem ostatním, kteří jsou na své cestě. 

petra leb. Mou velkou předností je propojování mého přirozeného analytického myšlení a intuice. A často ke mně přicházejí různé vhledy. S tímto kouzelným spojením pracuji celý svůj život. Jsem si vědoma sama sebe, svých schopností a talentů, své hodnoty. Žiji a konám v pravdě a pociťuji neskonalou vděčnost za svůj život.

petra leb. Profesí jsem stavební inženýrka a svou práci ve stavební sféře miluji. Miluji svou tvorbu, miluji být u vzniku nových projektů a též miluji když mohu své klienty provést tímto Světem a pomoci jim. Často stojím u první myšlenky vzniku nového projektu výstavby a procházím celou cestou přípravy projektu, až po vydání příslušného stavebního povolení. Pak následuje realizace díla a po ní přicházím opět na scénu a projekt připravím na kolaudaci a zkolauduji jej. Též řeším i změny funkčního využití nemovitostí, legalizaci budov, přístavby či nástavby objektů. Prověřuji pozemky pro možnou výstavbu a prověřuji i stávající nemovitosti, ke kterým následně vyhotovuji Technickou inspekci. No a v neposlední řadě se zabývám i prodejem a pronájmem nemovitostí.

petra leb. Jsem také majitelkou realitní kanceláře NEXT Reality Plzeň, důvodů to má rovnou několik. Dodávám této profese technickou odbornost, která v ní bohužel není vždy obsažena, a tím zkvalitňuji a rozšiřuji portfolio služeb pro své klienty. Chci lidem ukázat, že i toto řemeslo může být poctivé, když jej člověk dělá se správným záměrem a se srdcem na správném místě. A osobně musím říci, že jsem nesmírně ráda, že jsem se touto cestou vydala a díky spokojeným klientům vidím, že to má velký smysl. Zakládám si na profesionálním, odborném, spolehlivém, čestném a čistém přístupu. Čím se liším od ostatních? Do svého konání vkládám sebe, svou autenticitu a ke každému klientovi přistupuji individuálně a ladím se na jeho přání a potřeby. Umím velmi dobře a efektivně pracovat s potřebami klientů a postarat se tak o jejich nemovitost, případně pro ně nalézt tu správnou. Též umím dobře poradit jak svou nemovitost co nejlépe zhodnotit a zajistit si tak pravidelný pasivní příjem.

petra leb. Oblast bydlení je nesmírně důležitá, každý chceme bydlet v příjemném prostoru, do kterého se budeme vždy rádi vracet. Zároveň každý máme svou individuální představu, ze které není potřeba nijak slevit. Všichni máme vše na dosah ruky a stačí pouze tu cestu spatřit a vydat se na ní. A já vás mohu touto cestou bezpečně provést.

petra leb. Aktuálně připravujeme program, díky kterému se jedinec dokáže podívat více do sebe, otevře se skutečné pravdě, dokáže si srovnat své priority týkající se ideálního bydlení právě pro něho, dokáže se zbavit svých vnitřních sabotérů, dokáže se vypořádat s případnými překážkami na cestě za svým vysněným bydlením. Stručně řečeno zpracuje si téma vysněného bydlení uvnitř, zmapuje si případné strachy a bloky, které následně společně odstraníme a to vše v souladu se skutečnou pravdou, kterou má v sobě každý z nás. Zapracujeme společně na své vnitřní části, podíváme se hluboko do svého podvědomí, zvědomíme skutečnou pravdu a potom se náležitě pověnujeme i stránce vnější, praktické. Když si jedinec zvědomí své bydlení snů, poskytnu mu vnější nástroje, díky kterým se bude moci vydat na cestu k realizaci bydlení. Vybavím ho praktickými pokyny a představím mu kroky, vedoucí k nalezení té správné nemovitosti a k její koupi. Odhalím mu co je důležité si dopředu zjistit a co je potřeba si pohlídat. Už se nemohu dočkat až tento projekt bude dokončen a vypuštěn do Světa.

Více informací o mně a o mých stavebních aktivitách naleznete zde 

petra leb. Kromě stavební sféry jsem milovnicí přírody a zvířat. Díky této lásce vyrostl krásný projekt, kde nabízíme krmiva a doplňky pro domácí mazlíčky. Téměř každý máme nějakého domácího mazlíčka, a stejně tak jako si vybíráme kvalitní jídlo pro sebe, měli bychom stejně přistupovat i k výběru krmiva pro naše miláčky. Zajímejme se o jejich duši a zajímejme se stejně tak i o jejich plná spokojená bříška.

petra leb. Vedle těchto aktivit jsem Certifikovanou lektorkou jógy, kterou miluji a žiji jí. Jóga pro mne není pouze pohybovým cvičením, ale má pro mne velkou hloubku, která je obsažena v její filosofii. Též mi není cizí léčení prostřednictvím energií Reiki, jejímž jsem mistrem. Pracuji též s energií čísel prostřednictvím Numerologie a když je to potřeba, umím udělat výklad z karet či k této práci použít kyvadlo. Miluji malbu a kresbu, a tak často vznikne energetický obraz se záměrem podpory určité oblasti. Při mých aktivitách pracuji se svou intuicí a ideálně propojuji všechny své talenty a dary. Mezi jeden z mých velkých darů patří léčení lidské duše a šíření světla a pravdy. Za svůj život jsem potkala mnoho lidí, jejichž duše byla zraněna. Někteří jedinci si toho byli vědomi a někteří si to nechtěli přiznat. Mým záměrem je pomoci vyléčit zraněné duše a podpořit tak jedince k probuzení a uvědomění si TVŮRCE v sobě.

Aktuálně pracuji na několika dalších projektech a ráda vám je co nejdříve představím.

petra leb. Jsem ženou, matkou dvou malých chlapců, manželkou (jednoho muže) a taktéž jsem jednou z tvůrkyň projektu Energetická škola. Díky svým talentům a darům přispívám k tomu, aby se nám všem společně žilo na naší planetě Zemi báječně. A za tuto možnost jsem vděčna. Země je plná úžasných bytostí a mým záměrem je tyto bytosti probouzet, provést je cestou k objevení jejich vnitřního světla a pomoci jim zvědomit roli tvůrce vlastního života. Miluji tanec, miluji zpěv, miluji zvířata, miluji přírodu, miluji cestování, miluji psaní, miluji život a miluji pozorovat růst a vývoj jedinců kolem mne.