KLÁRA BERKOVCOVÁ

Jsem zakladatelkou projektu Energetické školy. Mým smyslem a pohonem je spojit tvůrčí jedinečnosti všech. Vytvořit zázemí a podporu pro každého jedince a společně vytvářet komplexní systém harmonizace, pomoci, propojení, hojnosti ve více než 48 oblastech a kategoriích života. V jednom ze článků Vám představím celistvost, zároveň různorodost našeho spojení. 

VIDEO = Jedno z mých prvních videí, proto je sestříhané, avšak autentické a je škoda Vám ho neukázat. Každý jsme na nějaké cestě a někde se naše cesty střetnou. A třeba to bude právě v naší škole či při osobním setkáním. Těším se na cestě poznání, do hloubky a základů všeho. Nebojme se vystoupit a říct věci nahlas, tak jak jsou teď.

Každý jsme se narodili s přirozeným předpokladem, s očištěným vědomím, s možností posunu pro společnost, s něčím, co můžeme vytvořit, vyvinout, zjednodušit... 

To, jakým způsobem jsme se zachovali (se zachováme), má několik variant: 

  • šli jsme si za svým snem, za tím, co nás naplňuje a baví, pro co máme předpoklady; 
  • nechali jsme si do toho mluvit, možná jdeme určitým způsobem v cestě, která nás naplňuje, avšak není vše úplně ve spokojenosti; 
  • šli jsme cestou někoho jiného, někoho, kdo určitě věděl líp, co nás baví a jak to má být; 
  • jdeme úplně opačným směrem, než nás táhne naše tělo/mysl/duše
  • určitě najdeme i jiné varianty...

Otázka zní: Naplňuji všechny své přirozené potenciály, které mám? 

klára ber Baví mě vidět a vnímat růst lidí, se kterými jsem v kontaktu, podporovat jejich potenciál, a teorii skutečností vkládat do praxe. Je úžasné pozorovat, jak se mění počáteční role oběti na sebevědomého, sebejistého tvůrce, který dál předává své poznatky. Stanete se i Vy tvůrcem svého života a svých potenciálů?

klára ber Hlavním cílem je vybudovat a vytvořit stabilní přirozený systém, kde je funkční rovnováha, rovnost, přirozený respekt a kde je funkční energetická i hmotná výměna. Jednoduše vyvážení ve všech oblastech života, ze kterého máme společně radost, užíváme si přítomný okamžik a blízkost lidí kolem nás. 

klára ber Do mé produkce spadá i ruční tvorba, ráda vyrábím náušnice, obrazy. K energetické aktivaci přispívá automatická kresba, hudba, volný tanec, vědomí z filmů i mé básně. Ráda tvořím z prostoru vědomí. 

klára ber Z okénka mého osobního života: Společně s manželem jsme rodiči dvou úžasných dětí a máme dva české fousky. Rádi cestujeme a poznáváme nová místa. Děti mě osobně velmi přispívají. Jejich náhled na život, nápady, přirozená fantazie = člověk má možnost se podívat na věci úplně jinak. Za to jsem velmi vděčná :) 

Jaké možnosti se mnou máte: 

klára ber ZNOVUZROZENÍ, PŘÍSTUP VĚDOMÉ HOJNOSTI, ZAŽEHNI JISKRU A ŽIVOTNÍ OHEŇ - úžasné zážitkové workshopy, které uvolní emoce hluboce zakořeněné, podvědomé i vědomé, které v sobě neseme nebo které nás ovlivňují v rámci závěru a přístupu druhé osoby. Osvobodíme se, přijmeme svou sílu, stabilitu a jistotu a poznáme v sobě svou originalitu, výjimečnost, jedinečnost a přijmeme a ukotvíme svou vlastní flow, plnou radosti, hojnosti a přijímání.

klára ber SPOLEČNÁ CESTA - 10 dílný program s energetickými aktivacemi jednotlivých prvků, za přispění hudebního podtónu, vizualizací, asociačních otázek, tvůrčích úkolů na sobě. Jde o program společné podpory, vznikne důvěrná skupina, kde je možné sdílet vše až do hloubky věci a společně tak projdeme přeměnou niterního nastavení a aktivace vnějšího prostředí. 

klára ber VZTAHOVÁ PÉČE - 5 týdenní vzdělávací, analyzační, otevřená a vědomá péče o vztahy na vnitřní i vnější úrovni. Dokážeš se na vztahy podívat s nadhledem. 

klára ber ENERGETICKÁ BÁSEŇ - osobnostní báseň na podporu jedinečnosti. Díky spojení všech Vašich přirozených oblastí voleb se stává báseň komplexním podpůrným nositelem energie. Společně s nahrávkou obdržíte i knihu - vybrat si můžete dvě varianty. Nahrávka obsahuje aktivační a propojující akt s Vaší osobou a dále samotnou báseň. 

klára ber LEKTORSTVÍ TVŮRCŮ - s tvůrci vyvíjíme programy péče na základě podstaty přirozené funkčnosti. Tvůrce vedu při jejich objevování a přípravou péče, aby tvorba dávala smysl a fungovalo vše v rámci největší efektivnosti a přirozenosti pro všechny strany. V rámci tvorby ukotvíme potenciály, rozdělíme je do kategorií a vzniká tak systém, který vytváří radost z akce a realizace. Tvůrce začne vytvářet to, co ho baví, co ho naplňuje a co mu otevírá možnosti.