Vztahová péče

3 500 Kč 3 000 Kč od 3 000 Kč
Varianta

Máš pocit, že Tvé vztahy stojí za vylepšení? Že něco nefunguje, vnímáš napětí, strasti, nedorozumění? Ať už s dětmi, partnerem, rodinou, přáteli, kolegy? Dokážeš se na vztahy kolem sebe podívat s nadhledem? S námi se naučíš postoje, jak tvořit vztahy na vědomé úrovni. 

5 týdenní vzdělávací, analyzační, otevřená a vědomá péče o vztahy na vnitřní i vnější úrovni. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomůžeme Ti podívat se do hloubky jednotlivých vztahů, a přesto nenáročnou formou s nadhledem, lehkostí a uvolněním

 

mceclip0 1. díl = nám otevře mapování postoje muže a ženy 

Je o zážitku a poznání mužské a ženské síly. Co vše přináší mužská a ženská energie. Jaké jsou jednotlivé výhody a co se stane, když přijmeme náš přirozený postoj. Na vlastní kůži si vše zažiješ, poznáš pocity, vnímání i přínos. Díky tomu se dokážeš rozhodnout, co Ti přinese víc.

vztah pece S nahrávkou energetické aktivace vytvoříš a přijmeš Tvou přirozenost, ukotvíš svou jedinečnou energii a staneš se jedincem, který si je vědomý své vnitřní síly v souladu s mužstvím/ženstvím. Ve videonahrávce s jógovým cvičením se věnujeme harmonizaci první čakry s hlubším otevřením se podstatě.

 

mceclip0 2. díl = podíváme se pod pokličku jednotlivých rolí a zaměříme se na funkčnost životního postoje

Provedeme Tě jednotlivými rolemi, které utváříš – matka/otec, syn/dcera, sourozenec, partner/ partnerka, pracovní postoj, atd. A co nás všeobecně vede k tomuto rozdělování.

vztah pece V nahrávce energetické aktivace se věnujeme spojení a sloučení jednotlivých rolí, aby vznikl postoj BÝT SÁM SEBOU za každé situace, se všemi. Jógová video nahrávka otevře uvolnění a harmonizaci 2. čakry.

 

mceclip0 3. díl = praktické kroky k osobní analýze, které rozklíčují bloky, návyky, postoje, pohledy na konkrétní vztahy a vytvoříme následnou harmonizaci jednotlivých propojení 

Projdeme kompletní rozložení toho, co vysíláš a přijímáš do Tvého života, jaké konflikty jsou tu nevyřešené, jaké jsou tu boje a jejich příčiny, a s nadhledem se podíváš, v jakých oblastech je vliv druhých a co Ti blokuje hojnost.

vztah pece Jógové cvičení je zaměřené na 3 čakru, harmonizaci a aktivování životní energie. Energizující pozdrav slunci a uvolňující pozdrav měsíce, což Ti vytvoří rovnováhu.

 

mceclip0 4. díl = projdeme společně propuštění, odpuštění, vděčnost a nadhled => projasníme, očistíme, otevřeme novou funkčnost a rozloučíme se s neprospěšnými bloky, postoji, pro nastavení klidu a harmonie

Úžasný prostor volnosti a svobody, kde zneutralizuješ všechny nedostatky, limity, bloky z předchozí analýzy. Projdeš smířením a upravíš své vysílání energetického nápoje vděčnosti, lásky, přijetí a důvěry.

vztah pece  Jógové cvičení je zaměřené na 4 čakru, otevření srdce, smyti všeho neprospěšného a otevření se přijímání hojnosti.

 

jin jang 5. díl = Přijímací rituál - online či osobně - probíhá v přírodě. Pozveme do Tvého života nová setkání, nové příležitosti, uvolníme %C5%BE%C3%A1ba na pramenech, vstoupíme do prostoru hojnosti a dokončíme harmonizaci stávajících vztahů. 

Každý účastník obdrží zpracovanou analýzu vztahů s doporučením. Je možné využít za zvýhodněnou cenu doplňkovou konzultaci po skončení kurzu, kde společně doťukneme poslední zbytky vztahových zátěží. viz. volba varianty kurzu.

bonusy

 

 Termíny setkávání: 14. 10. - 11. 11. každý čtvrtek od 18:00

 

online přes ZOOM na cca 60-120 min. 

Informace k setkávání, pracovní listy, energetické aktivace Ti zašleme na e-mailovou adresu z objednávkového formuláře.

 

PŘIDEJ SE DO PODPŮRNÉ SKUPINY NA FACEBOOKU - VZTAHOVÁ PÉČE S ENERGETICKOU ŠKOLOU (klik).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: