Znovuzrození

1 500 Kč

Unikátní energetický online zážitkový workshop na téma znovuobjevení své vnitřní síly, stability a jistoty. Zneutralizujeme nehezké zážitky, nepravdivá přesvědčení pro Tvou jedinečnost a nastavíme přirozenou harmonii. 

 

Vytvoříš vlastní přijeti, sebelásku, sebevědomí, poznání sebehodnoty a sebedůvěry. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

V první části setkání probíhá uvolnění, aktivace napojení na vnímání vlastní podstaty, uvolňující pohyb a vědomí tanec (nemusíš umět tančit, a nikdo Tě neuvidí). Spojíš se svou vnitřní siloukterou aktivujeme a zastabilizujeme.

S touto vnitřní silou procházíme za přispění energetické aktivace (uvolňující mluvená část, při které relaxuješ, a já Tě provedu vnitřním světem k přirozenosti a funkčnosti Tvého těla, mysli, duše a ochrany) obdobím od početí do narození, samotný porod, jednotlivá období od prvního měsíce (včetně přijetí do rodiny) do stabilní chůze.

Následují situace a důležité životní milníky od 1 roka do současnosti, kde jsou zharmonizovány nedostatky. Cílem je projít danou situaci tak, aby došlo k neutralizaci neduhů a zážitků, kde jsme přišli o vlastní sílu nebo ji předali někomu jinému. Znovu ji tam přijali a tím zmizí pochybnosti, nedostatek víry, nejistota a spousty zažitých kolejí, včetně bloků spojených s hojností.

V další fázi otevřeme srdce, pramen pravé lásky, ženství/mužství, což vede k sebevědomí, sebelásce, sebehodnotě, sebepřijetí, sebedůvěře a sebejistotě. Dojde k přijetí i od okolí a změní se vibrace vysílané a přijímané energie. Nastavíme tu rovnost mezi dáváním a přijímáním, a tím zabezpečíme funkčnost energetické i hmotné výměny. 

Posledním krokem je uznání, vytvoření stabilní ochrany, vytvoření přirozené pozice energie, harmonie. A otevření se přijímání radosti, laskavosti, lehkosti. Ukotvíme a upevníme všechny změny. 

Celkový workshop je na 5-6 hodin. A probíhá online přes ZOOM. 

V průběhu celého setkání se uvolňují emoce, potlačované zážitky a situace, aby došlo k osvobození mysli i duše. Jde o velmi silný zážitek, který jde až ke kořenům podstaty. 

 

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN JE 4. 10. 2021 OD 17:00

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: